فهرست
کارت زردی که سرانجام قرمز شد؛ رحمتی تاوان پس داد؟
کارت زردی که سرانجام قرمز شد؛ رحمتی تاوان پس داد؟

کارت زردی که سرانجام قرمز شد؛ رحمتی تاوان پس داد؟

آی اسپورت- دریافت کارت زرد توسط کاپیتان استقلال در آخرین ثانیه‌های بازی برابر پدیده مشهد، باعث شد تا رحمتی دیدار حساس برابر استقلال خوزستان در هفته بعدی را از دست دهد. غیبت ستاره این فصل استقلال در این بازی حساس، می‌تواند به قیمت از دست رفتن قهرمانی آبی‌پوشان هم تمام شود. رحمتی با این کارت، 5 کارته شد. اتفاقی که برای یک دروازه‌بان طبیعی به‌نظر نمی‌رسد. به‌جز رشید مظاهری 4 کارته، سایر دروازه‌بانان لیگ هنوز موفق نشده‌اند بیش از 2 بار کارت زرد دریافت کنند. با این آمار کاپیتان استقلال را باید با اختلاف زیاد، پر کارت ترین دروازه‌بان لیگ دانست. گلری که حالا برای دومین بار طعم محرومیت را می‌چشد.

دریافت آخرین کارت در بازی با پدیده و محرومیت از بازی حساس استقلال خوزستان، مهم‌ترین کارت رحمتی در این فصل است. پرسروصداترین کارت رحمتی در این فصل، کارت زرد عجیب او در بازی با ذوب‌آهن بود. درحالی که بازی با تساوی دنبال می‌شد رحمتی بعد از چندین کوشش بالاخره به دلیل وقت تلف کردن از داور مسابقه کارت دریافت کرد تا هم بتواند با استراحت بیشتر، مصدومیت خود را درمان کند و هم به‌دلیل پیش رو بودن بازی نسبتا آسان برابر استقلال اهواز، از محرومیت در بازی‌های حساس جلوگیری کرده‌باشد. اما استقلال بدون رحمتی در بازی با استقلال اهواز موفق نشد برنده باشد و با تساوی 1 - 1 زمین را ترک کرد. نتیجه‌ای که اگر گلر اول تیم مظلومی در بازی حضور داشت، شاید به گونه‌ی دیگری رقم می‌خورد.

رحمتی در دومین بازگشت بعد از محرومیت، در جنجالش با محمد نصرتی در بازی با گسترش فولاد، دوباره کارت زرد گرفت تا طبق قانون سازمان لیگ دوباره در آستانه محرومیت قرار بگیرد. سرانجام پنجمین کارت زرد رحمتی هم خیلی زودتر از آن‌چه که پیشبینی می‌شد توسط کاپیتان استقلال کسب شد. در آخرین ثانیه‌های بازی با پدیده شاید رحمتی فکرش را هم نمی‌رد هل دادن بسیار آرام بهمن سالاری، با چاشنی غلت زدن این بازیکن و سپس خروج  کارت زرد از جیب داور مسابقه همراه باشد. اتفاقی که با اصرارها و فریادهای رحمتی به حسین زرگر هم ثمری دربرنداشت و سرانجام آن‌چه که پرویز مظلومی از آن می‌ترسید اتفاق افتاد. حالا این کارت را شاید بتوان تاوان همان کارت احتمالا تعمدی رحمتی در بازی با ذوب‌آهن دانست. رحمتی به همان آسانی که در بازی با ذوب‌آهن کارت دریافت کرد و خودش را محروم کرد، حالا به همان آسانی و به کمک صحنه‌سازی بازیکن پدیده، حساس‌ترین بازی فصل استقلال را از دست داد.

کد خبر: 9401
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-11 01:25:22
نظر دهید

۲ نظر
گتاب سیتی
جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴، ۰۱:۵۱
می خواسته دربی بازی کنه
-
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۰۹
چهل و یک لایک؟ این سایت درپیت لنگی رو گل بگیرین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر