فهرست
افشاگری گوچی: تمرکز مدیران چارلتون روی فوتبال نیست
افشاگری گوچی: تمرکز مدیران چارلتون روی فوتبال نیست

افشاگری گوچی: تمرکز مدیران چارلتون روی فوتبال نیست

آی اسپورت - رضا قوچان‌نژاد‌؛ مهاجم دوست‌داشتنی تیم ملی که هنوز هم خاطرات شیرین را به یاد همه می‌آورد. او که عرض زمین را در بازی با کره آن شکلی دوید و با گل رؤیایی‌‌اش، یک ملت را خوشحال کرد. رضا تابستان گذشته، به چمپیونزشیپ بازگشت و اتفاقاً با درخشش دوباره، طرفدارانش را خوشحال کرد. تا همین چند وقت پیش، او بازی می‌کرد و گل می‌زد اما این روزها کمتر فرصت بازی در چارلتون را به دست می‌آورد. این موضوع و همین‌طور استعفای کروش و شرایط سخت تیم ملی بهانه‌ای شد برای گفت‌وگو با مهاجم محبوب تیم ملی. او پس از ماه‌ها سرانجام سکوت خود را شکست و حرف‌های مهمی به زبان آورد.
آقای قوچان‌نژاد مدت‌‌هاست که همه طرفداران از تو بی‌خبر هستند البته خبر بازی‌های چارلتون را همه رسانه‌ها پوشش می‌دهند ولی خیلی‌ها دوست دارند از شرایط تو در این فصل چمپیونزشیپ بدانند. قبلاً بیشتر بازی می‌کردی و گل هم می‌زدی ولی چرا این هفته‌ها زیاد بازی نمی‌کنی؟ شرایط چارلتون هم خوب نیست، با این شرایط شانسی برای ماندن در لیگ دسته اول دارید؟در این لحظه که با شما حرف می‌زنم، شرایط باشگاه خراب است. امسال در چارلتون چیزهایی از نزدیک دیدم و لمس کردم که در کل عمر فوتبالم آنها را نه دیده بودم و نه تجربه کرده بودم. متأسفانه امسال در باشگاه چارلتون، تمرکزشان روی فوتبال نیست. شما فقط ببینید که ما امسال چقدر تغییر داشته‌ایم. تا به حال سه بار کادر فنی تیم تغییر کرده و سه سرمربی جدید آمده؛ غیر از این، 23 بازیکن تیم هم از تابستان گذشته تا به حال ترانسفر شده‌اند که در یک فصل اینقدر ترانسفر زیاد است.
باشگاه چارلتون از تو درخواست کرد تا قراردادت را تمدید کنی ولی تو موافقت نکردی. به نظر می‌رسد این مسئله هم باعث ناراحتی مقامات و حتی مربیان تیم شد تا به تو کمتر بازی برسد. آیا این موضوع را تأیید می‌کنی؟
نمی‌توانم بگویم دلیل اصلی بازی نکردنم در چارلتون مسئله‌ای است که شما گفتید ولی خب، احتمال دارد که یکی از دلایل مهم بازی نکردنم همین باشد. من دوست ندارم قراردادم را با باشگاه چارلتون تمدید کنم و با این تیم به دسته پایین بیفتم. نمی‌خواهم فصل بعد در لیگ پایین‌تر بازی کنم.
چه شد که در چارلتون ماندی؟ چون در نیم‌فصل از چند باشگاه پیشنهاد داشتی و رسانه‌های ایران هم در این باره نوشتند. راستش دوست داشتم بمانم و به چارلتون کمک کنم که حتی در لیگ دسته اول باقی بماند تا بعد از آن با خیالی راحت از طرفداران، باشگاه و همبازیانم خداحافظی کنم.


منبع: خبرآنلاین
     
آی اسپورت
2016-03-11 10:13:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر