فهرست
پزشک پرسپولیس: وضعیت صادقیان نگران کننده نیست
پزشک پرسپولیس: وضعیت صادقیان نگران کننده نیست

پزشک پرسپولیس: وضعیت صادقیان نگران کننده نیست

آی اسپورت - دکتر حقیقت پزشک تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت مصدومیت پیام صادقیان گفت: نتیجه MRI پیام صادقیان را بررسی کردیم و این بازیکن روز سه شنبه به فیزیوتراپی زیر نظر کادر پزشکی پرداخت.

به کفته وی پیام صادقیان از ناحیه زانوی پای راست با  آسیب دیدگی مواجه شده و زیر نظر کادر پزشکی است. او می گوید : ما در تمرین روز پنجشنبه از صادقیان تست خواهیم گرفت تا مشخص شود که او از شرایط لازم برای شروع تمرینات ویژه و دویدن دور زمین برخوردار است یا خیر. ما پس از معانیه و این تست درباره سایر برنامه های پزشکی و تمرینی وی تصمیم خواهیم گرفت. تلاش می کنیم صادقیان را هرچه زودتر در اختیار کادرفنی قرار دهیم. به طور کلی باید بگوییم مشکل صادقیان حاد و نگران کننده نیست. ما تلاش می کنیم وی را به بازی های باقی مانده برسانیم و پس از تست روز پنجشنبه می توانیم اظهارنظر دقیق تری داشته باشیم.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت عباس زاده گفت: عباس زاده از ناحیه عضله همسترینگ با مشکل مواجه شده و زیر نظر کادر پزشکی است. ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا روند بهبودی عباس زاده سرعت بیشتری داشته باشد. عباس زاده نیز روز پنجشنبه معاینه و تست خواهد شد.

     
آی اسپورت
2014-04-02 13:17:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر