فهرست
واکنش تراکتوری‌ها به برد دراماتیک: خسته‌ایم
واکنش تراکتوری‌ها به برد دراماتیک: خسته‌ایم

واکنش تراکتوری‌ها به برد دراماتیک: خسته‌ایم

آی‌اسپورت- بازیکنان تراکتور پس از برد دراماتیک روز گذشته مقابل فولاد به صحبت پرداختند.


محمدایرانپوریان:
ما خیلی خسته بودیم و این خستگی باعث شده است تا توان عضلانی تیم پایین بیاید ولی با این حال خدا را شاکرم که توانستیم در دو نیمه ۳ امتیاز را بگیریم و روند رو به رشدمان را ادامه دهیم. در مجموع  بازی خوبی را شاهد بودیم.


فردین عابدینی:
 با توجه به نتایجی که در بازی های همزمان به دست آمد بود و بازی خوبی که بچه های ما در زمین بازی انجام دادند حیف بود که این بازی را نبریم. به سه امتیاز این دیدار شدیدا نیاز داشتیم و خدا را شکر می کنیم که توانستیم آن را به دست بیاوریم.من این فصل خیلی بدشانس بودم که پس از رهایی از مصدومیت با یک پشت پا، یک بار دیگر مصدوم شدم ولی خدا را شکر که دیگر مصدومیت رفع شده می توانم در خدمت تیم باشم.بختیار رحمانی:
متاسفانه ما در این بازی خیلی بد گل خوردیم ولی خدا را شکر در ادامه جبران کرده و به پیروزی رسیدیم. سفت بودن زمین کار ما را دوچندان سخت کرده بود. امروزخیلی خسته بودیم. تیم فولاد مربی خوبی  به نام اسکوچیچ دارد اما خدا را شکر ما برنده میدان بودیم. تیم ما وقتی جلو می افتد کمی دفاع تیمی ما به هم می خورد.بچه ها واقعا زحمت کشیدند.ایرانپوریان امروز این قدر به چشمش ضربه خورده بود چیزی نمی‌دید.خالد شفیعی:
بازی خیلی سختی بود و با توجه به اینکه ما چند بازی سنگین انجام داده بودیم از نظر بدنی در وضعیت خوبی قرار نداشتیم ولی خدا را شکر که توانستیم به نتیجه‌ای که مستحقش بودیم دست پیدا کنیم. این نتیجه در روزی رقم خورد که خستگی مفرطی روی بدن‌مان بودن بود و کارمان مقابل فولادی که در نیم فصل دوم تبدیل به یک تیم خطرناک شده بسیار سخت بود. تلاش زیادی برای این برد انجام دادیم و به کمک خدا موفق به کسب سه امتیاز شدیم.کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-03-11 14:50:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر