فهرست
گودین: اتلتیکو بدون کاستا هم از عهده ی حریفان برمی‌آید
گودین: اتلتیکو بدون کاستا هم از عهده ی حریفان برمی‌آید

گودین: اتلتیکو بدون کاستا هم از عهده ی حریفان برمی‌آید

آی اسپورت- دیه گو گودین مدافع اتلتیکو مادرید، مطمئن است که اتلتیکو مادرید می‌تواند در غیاب دیگو کاستا، بدون مشکل نتیجه بگیرد.

مهاجم برزیلی الاصل در جریان دیدار شب گذشته ی بارسلونا مقابل اتلتیکو مادرید که با نتیجه ی 1-1 به پایان رسید، از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شد و بین دو نیمه تعویض شد.

هنوز مشخص نیست که چه مدت، این مهاجم قدرتمند از میادین دور خواهد بود ولی گودین معتقد است که اتلتیکو نشان داده، بدون کاستا هم تیم بزرگی است.

او گفت: " ما کاستا را از دست دادیم. یک بازیکن بسیار مهم برای ما،زود این اتفاق برایش افتاد و همیشه برای هم‌تیمی ات وقتی در چنین شرایطی قرار می‌گیرد، ناراحت می‌شوی.

ولی ما می‌دانستیم که بازیکنانی که در زمین هستند، قابلیت جنگیدن را دارند."

گودین سپس به تمجید از هم تیمی‌هایش در جریان بازی شب گذشته پرداخت و گفت که آنها به شکست دادن بارسلونا برای حضور در نیمه‌نهایی، امیدوار هستنند.

 "فکر نمی‌کنم که خیلی تحت فشار بودیم. هر دو تیم بازی خوبی انجام دادند و من معتقدم دقیقا چیزی که می‌خواستیم را در زمین پیاده کردیم. نمایش کاملی داشتیم.

باید این را هم در نظر گرفت که ما مهمان بودیم و در استادیومی بازی می‌کردیم که نتیجه گرفتن بسیار سخت است. از نتیجه راضی هستیم، مخصوصا اینکه خارج از خانه گلزنی کردیم.

سرنوشت این مرحله هنوز مشخص نیست و هنوز 90 دقیقه ی دیگر باقی مانده است."

چهارشنبه ی هفته  ی دیگر، اتلتیکو در بیسنته کالدرون، میزبان بارسلوناست.

     
آی اسپورت
2014-04-02 13:43:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر