فهرست
نصف شدن میانگین گل‌های پرسپولیس: ترس یا احتیاط؟
نصف شدن میانگین گل‌های پرسپولیس: ترس یا احتیاط؟

نصف شدن میانگین گل‌های پرسپولیس: ترس یا احتیاط؟

آی اسپورت - رسیدن به جمع سه تیم بالای جدول، ترمز تیم تهاجمی برانکو را کشیده است. پرسپولیسی‌ها در هفته پایانی نیم فصل اول و 4 بازی ابتدایی نیم فصل دوم، هر بازی 2 گل به حریفان‌شان زدند. استقلال خوزستان و ذوب آهن، بهترین خطوط دفاعی لیگ برتر هم در آن مقطع دو گل از پرسپولیس برانکو خوردند و آمار خوب دفاعی‌شان را از دست دادند. از هفته بیستم که پرسپولیس به لطف توقف ذوب آهن و باخت استقلال به رده سوم رسید و جدی‌تر از قبل مدعی قهرمانی شد، روند گلزنی تیم برانکو هم عوض شده است.

پرسپولیس در 4 بازی اخیر، هر بازی فقط یک گل به حریفانش می‌زند. آن‌ها در دو بازی، گل مساوی را خوردند و پیروز نشدند و در دو بازی دیگر، با بسته نگه داشتن دروازه‌شان توانستند سه امتیاز بازی را کسب کنند. تیم برانکو در حال حاضر با میانگین 1.43 گل زده در هر بازی، بهترین خط حمله لیگ برتر است و پیش از این، فقط یک بار پیش آمده بود آن‌ها در 4 بازی پیاپی نتوانند بیش از یک گل به حریف‌شان بزنند. در عوض، پرسپولیس سه هفته از این 4 هفته را در رده سوم گذرانده است. جایگاهی که بعد از لیگ سیزدهم،‌ هیچوقت به آن نرسیده بود.

در دو بازی از این چهار بازی، مهدی طارمی آقای گل لیگ هم در ترکیب اصلی پرسپولیس حضور نداشت. طارمی بازی با سایپا را بخاطر دو اخطاره شدن از دست داد و این بازی هم با نظر برانکو بیشتر زمان بازی روی نیمکت نشست.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-03-11 18:39:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر