فهرست
نقطه ضعف پرسپولیس نسبت به رقبا/ یک‌رقمی میان دورقمی‌ها
نقطه ضعف پرسپولیس نسبت به رقبا/ یک‌رقمی میان دورقمی‌ها

نقطه ضعف پرسپولیس نسبت به رقبا/ یک‌رقمی میان دورقمی‌ها

آی اسپورت- پرسپولیس با برد سختی که مقابل صبا به دست آورد و با استفاده از توقف تمامی رقبا یک بار دیگر به رده سوم و به فاصله 4 امتیازی با صدر جدول برگشت. با این نتیجه، قرمزها دوباره در صف تیم‌های امیدوار برای قهرمانی قرار گرفتند.
پرسپولیس حالا 39 امتیاز دارد. یک امتیاز بیشتر از ذوب‌آهن که برای یک هفته جای قرمزها را روی سکوی سوم گرفته بود و سه امتیاز کمتر از استقلال خوزستان که خاکریز بعدی برانکو برای فتح کردن خواهد بود. اما در میان اعداد جدول پرسپولیسی‌ها یک کم و کاستی بزرگ دارند که بدجوری توی چشم می‌زند. این تیم برخلاف رقبایش تفاضل گل خوب و مطمئنی ندارد و اگر کار رقابت به گل‌شماری بکشد که احتمالش هم کم نیست، قرمزها با این شرایط به مشکل برمی‌خورند.
در میان 4 تیم بالای جدول تنها تیمی که تفاضل گل تک‌رقمی دارد پرسپولیس است و این در حالی است که سه رقیب دیگر روی 13 و 14 مانور می‌کنند. البته پرسپولیس صاحب بیشترین گل زده در میان تمامی 16 تیم است اما چیزی که تفاضل گل انها را خراب کرده تعداد بالای گل‌های خرده این تیم است. یعنی 24 گل خورده که خط دفاعی سرخپوشان را به جمع 6 خط دفاعی ضعیف لیگ فرستاده است.


9411
     
آی اسپورت
2016-03-11 19:25:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر