فهرست
10 جلسه محرومیت برای مهاجمان پرسپولیس: این گروه خشن!
10 جلسه محرومیت برای مهاجمان پرسپولیس: این گروه خشن!

10 جلسه محرومیت برای مهاجمان پرسپولیس: این گروه خشن!

آی اسپورت - دقایق آخر بازی با صبا، پرسپولیسی‌ها علاوه بر تک گل تیم‌شان، نگران کارت نگرفتن و محروم نشدن دوباره طارمی بودند. طارمی این فصل در دو بازی با گسترش فولاد و سایپا، بخاطر محروم بود و با یک کارت زرد دیگر، برای سومین بار در این فصل محروم خواهد شد. طارمی امروز نگرفت اما به جای او، فرشاد احمدزاده با گرفتن کارت زرد از داور بزای بعدی تیمش با سیاه جامگان را از دست داد. احمدزاده با سه بار محرومیت در این فصل، خشن‌ترین مهاجم پرسپولیس بوده است.

علاوه بر طارمی و احمدزاده، دیگر مهاجمان پرسپولیس هم این فصل حداقل یک بازی را بخاطر محروم شدن از دست داده‌اند. امید عالیشاه، دو بازی تیمش با صبا و نفت تهران محروم بود، علی علیپور در بازی با گسترش فولاد سه کارته شد، جری بن‌سون بازی با سایپا کارت قرمز گرفت و مقابل تراکتورسازی نتوانست به میدان برود و حتی هادی نوروزی، هفته دوم با اخراج مقابل استقلال خوزستان نتوانست تیمش را در بازی با سپاهان همراهی کند.

6 مهاجم پرسپولیس در این فصل، مجموعا 10 جلسه از همراهی تیم‌شان محروم شده‌اند. آماری که حتی در خط دفاع این تیم و دیگر تیم‌های لیگ بی‌سابقه است. با توجه به فوت هادی نوروزی و دوخته شدن بن‌سون به نیمکت ذخیره‌ها، این دو نفر تا آخر فصل محروم نخواهند شد اما 4 مهاجم دیگر پرسپولیس رقابت نزدیکی در کارت گرفتن و محروم شدن دارند. همین امروز و در بازی با صبا، بازیکنان پرسپولیس فقط دو کارت زرد گرفتند که هر دوی آن‌ها سهم احمدزاده و علیپور، دو مهاجم این تیم بود!کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-03-11 19:30:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر