فهرست
نگاه سری‌آ به گلر یوونتوس؛ بوفون در آستانه جاودانگی
نگاه سری‌آ به گلر یوونتوس؛ بوفون در آستانه جاودانگی

نگاه سری‌آ به گلر یوونتوس؛ بوفون در آستانه جاودانگی

آی اسپورت- ستاره تمام نشدنی یوونتوس در دهمین بازی متوالی خود در سری آ هم کلین شیت کرد تا حالا فقط یک قدم با رکورد افسانه‌ای سباستیانو روسی فاصله داشته باشد. بوفون با بسته نگه داشتن دروازه در بازی امشب برابر ساسولو، رکورد شیت دینو را شکست. دینو که او هم در دهه 1970 سنگربان یوونتوس بود پیش از این 902 دقیقه دروازه خود را بسته نگه داشته‌بود و در رده دوم حضور داشت. بوفون از دیدار هفته هفته نوزدهم که در برابر سامپدوریا گل دریافت کرده‌بود، تا پایان بازی های هفته بیست و نهم هنوز گلی وارد دروازه‌اش نشده تا رکوردش به 926 دقیقه برسد. اگر او در بازی هفته آینده که برابر تورینو برگزار می‌شود بتواند به مدت 4 دقیقه دروازه خود را بسته نگه دارد، رکورد افسانه‌ای سباستیانو روسی در دهه نود را خواهد شکست و به تنهایی در تاریخ سری‌آ جاودانه خواهدشد.

کد خبر: 9401
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-12 02:04:39
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴، ۰۷:۵۴
باسلام.رکوردکلین شیت بوفون775دقیقه بودکه بااحتساب بازی دیشب به 865دقیقه رسید.رکوردکلین شیت در سری آبه ترتیب با903دقیقه دراختیاردینوزوف افسانه ای و923دقیقه دراختیارسباستیانوروسی سنگربان میلان دردهه 90قراردارد.
-
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴، ۰۸:۱۰
باسلام.رکورد926دقیقه کلین شیت بوفون صحیح است.آخرین گل خورده بوفون هفته نوزدهم برابرسامپدوریادردقیقه 64می باشد.بااین حساب 10بازی کامل بدون گل خورده و26دقیقه انتهایی بازی سامپدوریا=926.باتشکر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر