فهرست

بوآتنگ: باید در بازی برگشت نمایش بهتری داشته باشیم

آی اسپورت- ژروم بوآتنگ از دیدار شب گذشته ی بایرن مقابل منچستر یونایتد که به تساوی 1 بر 1 دو تیم انجامید ابراز نگرانی بود دیدار برگشت دو تیم چهارشنبه هفته آینده در آلیانس آرنا برگزار خواهد شد.
بایرن مالکیت توپ را در اکثر زمان های بازی در اختیار داشت اما نتوانست شانس چندانی ایجاد کند و حتی با یک گل نیز از میزبان عقب افتاد تا ده دقیقه ی بعد باستین شواین اشتایگر گل تساوی را وارد دروازه یونایتد کند. اما بوآتنگ معتقد است که تیم مونیخی برای آنکه در دیدار برگشت موفق باشد باید نمایش بهتری از خود ارائه دهد.
ژروم بوآتنگ به سایت رسمی یوفا گفت:" آن ها بازیکنان با کیفیتی دارند اما فکر می کنم ما در کل بازی باید کمی ناامید باشیم زیرا مدت زیادی توپ را در اختیار داشتیم اما نتوانستیم شانس های چندانی را ایجاد کنیم."
او ادامه می دهد:" باید توپ را سریع تر به چرخش در آوریم و اینگونه است که شانس های بیشتری می توانیم ایجاد کنیم به این ترتیب می توانیم یک نتیجه ی خوب در زمین خودمان بگیریم من از آن مطمئن هستم."
" با وجود اینکه 10 نفره به بازی پایان دادیم می توانیم از نتیجه ی آن راضی باشیم. بازی را کاملا در اختیار داشتیم ولی شانس زیادی ایجاد نکردیم تساوی نتیجه ی منصفانه ای بود آن ها در ضد حملات بسیار خوب ظاهر شدند و ما با این نتیجه شانس خوبی برای بازی در مونیخ خواهیم داشت."
     
آی اسپورت
2014-04-02 17:17:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر