فهرست
افشاگری طاهری: سوشا پارسال هم دچار این مشکلات شده بود
افشاگری طاهری: سوشا پارسال هم دچار این مشکلات شده بود

افشاگری طاهری: سوشا پارسال هم دچار این مشکلات شده بود

آی اسپورت - سوشا مکانی بعد از اتفاقات تلخی که برایش افتاد به فوتبال برگشت و خیلی زود جایگاهش را در پرسپولیس پس گرفت. در این موضوع نقش علی اکبر طاهری خیلی مهم و کلیدی بود. اما طاهری در حرف‌هایی که در این باره زده است به نکته مهمی اشاره کرده است. اینکه مکانی سال گذشته هم دچار مشکل مشابهی شده بود که با مدیریت باشگاه آن موضوع رسانه‌ای نشد.
طاهری در این باره می‌گوید:«ما باید این موضوع را مدیریت می کردیم و نقش خودمان را ایفا می کردیم. ما به بازیکن می گوییم که فوتبال شغل تو است.فوتبال برای تو سرگرمی نیست. این شغل آبروی بازیکن است و ما دائما به بچه ها تذکر می دهیم که مراقب شغل خودشان باشند. در مورد حاشیه های سوشا مکانی از یک ماه پیش از بارگشایی پرونده او در قوه قضایه به من خبر داده بودند که او گرفتار چه مسائلی شده است.یکبار هم سوشا در سال گذشته گرفتار چنین موضوعی شده بود که مدیریت شد و کسی از موضوع خبردار نشد.ما می خواستیم با توجه با اطلاعات به دست آمده حاشیه های سوشا را مدیریت کنیم که ایشان به بازپرسی احضار شدند و کارشان به حبس کشید.در همان برهه برخی دوستان مطرح در جامعه می خواستند کمک کنند اما ما باید بدانیم که هر کاری می بایست از مسیرش طی شود و برخی کارها را نمی توان به هر شکلی پیش برد. در همان روزها عده ای می گفتند که چرا مدیریت باشگاه برای سوشا کاری نمی کند در حالی که ما می خواستیم از مجرای قانونی وارد شویم . من یک نصفه روز برای حل این مشکل از طریق قانونی وقت گذاشتم و وقتی زمان پیگیری کارها رسید برخی دوستان بی جهت ورود کردند و کارهای مربوط به پرونده سوشا به تعویق افتاد .آنان دلسوزانه رفتار کردند اما کارهای قضایی باید از مسیرش طی شود . به هر حال آزادی سوشا به تعویق افتاد اما مدیریت شد و او بیرون آمد. البته هنوز پرونده سوشا بسته نشده و  ایشان در مرحله بازپرسی قرار دارند.الان هم با قرار وثیقه بیرون است.»

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-12 11:55:18
نظر دهید

۱ نظر
لنگ 4444
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۰۵
یه بیچاره ای رو مثل مجاهد از فوتبال حذفش میکنن یکی رو هم مثل شوشا خیلی راحت بیخیالش میشن چون لنگ باید امسال هر جوری هست قهرمان شه تازه جای خنده دارش اینکه جناب کیروش که خودش رو استاد اخلاق هم میدونه آقا رو دعوت کرده تیم ملی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر