فهرست
مظلومی: رحمتی فقط برای جذب سید جلال وارد عمل شد
مظلومی: رحمتی فقط برای جذب سید جلال وارد عمل شد

مظلومی: رحمتی فقط برای جذب سید جلال وارد عمل شد

آی اسپورت - سال 1394 برای پرویز مظلومی سال پر فراز و نشیبی بود. او استقلال را به صدر جدول رده بندی لیگ برتر و فینال جام حذفی برد اما اوضاع برایش چندان مطلوب نبود. به وضوح مشکلاتی از داخل باشگاه برایش پیش آمد اما او ایستاد و حالا تیمش مدعی اول قهرمانی است. سرمربی استقلال در گفتگو با کیهان ورزشی صحبت‌های مهمی را مطرح کرده است که بخش‌هایی از آن را می‌خوانید:
*نظر هیئت مدیره درباره مسائل فنی قابل احترام است و من بر سر پیشنهادات اعضای  هیئت مدیره مبنی بر جذب بازیکن از دسته اول ناراحت نشدم اما استقلال تیم بزرگی است و شان بالایی دارد .من دنبال بازیکن می گردم و امسال هم بازیکن 18 ساله را در استقلال بازی دادم اما استقلال جای بازیکن محلی نیست .متاسفانه در برهه ای از دست آقایان دلخور شدم زیرا رضایت نامه شعبانلو را بدون هماهنگی من و علی سامره مربی تیم امید استقلال صادر کردند و در این مورد هیچ چیزی نگفتند.
*برخی از پرویز مظلومی خوش شان نمی آید و دوست دارند استقلال با مربی موردعلاقه شان در بازیها به میدان برود. هیچ ایرادی ندارد و من از این مسائل ناراحت نیستم.این طرفداران استقلال را دوست دارند اما مظلومی دوست ندارند.شاید از قیافه من خوش شان نمی آید. البته استقلالی واقعی دنبال قهرمانی تیمش است نه افراد.
*من با مجید صالح هیچ اختلافی ندارم. من سرمربی تیم استقلال هستم و ایده هایم را به دستیارانم می دهم و آنها اجرا می کنند. همین جا لازم است از کادرفنی خودم تشکر کنم که تاکنون نهایت همکاری را داشته اند. صالح تمرین دهنده تیمم است و هر جا احساس کنم که او کارش را به درستی انجام نمی دهد به او تذکر می دهم. بحث من و صالح  فنی نبود وسر موضوعی غیر فنی ناراحت شدم و خیلی زود هم همه چیز تمام شد.الان هم تعامل خوبی داریم.
*گفتند که رحمتی از طرف ما ماموریت پیدا کرده بود  که در سفرهای داخلی به خانه بازیکنان لیست موردنظرمان  برود و با آنها مذاکره کند. همین جا تکذیب می کنم که چنین چیزی نبوده است. بازیکنان ما با برخی بازیکنان سایر تیم ها رفیق هستند و بعد از بازی در شهرستان ها  به خانه شان  می روند و هیچ چیز دیگری نبوده است. مثلا وقتی به اصفهان می رویم بچه ها به خانه دوستان خود می روند.اگر رحمتی بخواهد با بازیکنی مذاکره کند چرا به خانه اش برود؟اصلا به او تلفن می زند تا کسی خبردار نشود.تنها موردی که رحمتی وارد شد پیش از فصل جاری بود.او برای آمدن سید جلال حسینی پاپیش گذاشت زیرا با سید جلال خیلی رفیق است اما حسینی به استقلال نیامد.
*بیک زاده را خیلی دوست دارم .او برای من در تیم ب ایران بازی می کرد و اولین بار خودم او را به تیم ملی ب دعوت کردم .من با همین بیک زاده در بازیهای غرب آسیا قهرمان شدم.متاسفانه جوی  بدی علیه  بیک زاده در ورزشگاه ها براه افتاده بود که ترجیح دادم بیک زاده از استقلال جدا شود. نمی خواستم آن جوی که علیه بیک زاده ایجاد شده بود  دوباره در ورزشگاه ها جاری شود.
*من پرستیژ خودم را در زمان عقد قراردادها حفظ می کنم و دنبال مسائل حاشیه ای نمی روم.قرارداد امسالم با استقلال 700 میلیون تومان است و البته چند آپشن نیز در قراردادم وجود دارد که بر سر موعد اجرایی می شود.
*قبول دارم که اگر باشگاه نفت تهران به علیرضا منصوریان رضایت می داد شاید الان منصوریان مربی استقلال بود اما یادمان نرود که هیچ گاه سرنوشت دست خودمان نبوده است.من زمانی که امیرقلعه نویی سرمربی استقلال بود در فصل گذشته گفتم که به استقلال برمی گردم . احساسم می گفت که دوباره به نیمکت استقلال برمی گردم و این مثل روز برایم روشن بود .

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-03-12 12:15:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر