فهرست
روایتی از ماجرای نیمکت نشین شدن طارمی در قم
روایتی از ماجرای نیمکت نشین شدن طارمی در قم

روایتی از ماجرای نیمکت نشین شدن طارمی در قم

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ هر چقدر در دوران حضور در تیم ملی، چشمش را بر روی یک سری اتفاقات می بست و محافظه کارانه عمل می کرد، در پرسپولیس احتیاط را کنار گذاشته و سفت و سخت برخورد می کند.  او حاضر شد حتی روی نام فرناندو گابریل، هافبکی که تمام پرسپولیسی ها می گفتند باید بماند، خط قرمز کشید. پیام صادقیان را گفت نمی خواهد و محسن بنگر را با چند تبصره نگه داشت.
حالا به نظر می رسد چالش جدید برانکو طارمی است، بازیکنی که مدت زیادی از جنجالش در تمرین قرمزها نمی گذرد. مهدی در آن اتفاق نشان داد که هنوز به پختگی نرسیده و رسانه ها تصویری از او ساخته اند که شاید آنقدرها شبیه اش نباشد. تنها اندکی بعد، در بازی روز گذشته صبا برانکو طارمی را از لیست تیمش بیرون گذاشت تا شایعه پشت شایعه ردیف شود.
اولین شایعه این بود که او قصد نداشت جلوی تیم دایی بازی کند اما مهدی در بازی رفت مقابل صبا بازی کرد و اتفاقا گل هم زد تا این شایعه رد شود. شایعه دیگر این بود که او سرما خورده است اما اگر این اتفاق افتاده بود، پرسپولیسی ها در زمان خط زدن این بازیکن برای جلوگیری از شایعه این خبر را رسما اعلام می کردند که نکردند.
گویا باید سومین شایعه را جدی گرفت که مربوط به دیر رفتن طارمی به اردو و رفتارهای بعدی اوست. ماجرا از این قرار است که طارمی با تاخیر به اردوی پرسپولیس رفت و وقتی به او ایراد گرفتند که چرا تاخیر داشته، به جای عذرخواهی، طور دیگری رفتار کرد. این موضوع باعث عصبانیت برانکو شد و ترجیح داد این بازیکن را به خاطر بی انضباطی از بازی دیروز کنار بگذارد. اگر این شایعات حقیقت داشته باشد، بی شک برانکو به سادگی از کنارش عبور نخواهد کرد. طارمی تازه در ابتدای راه است و به نظر نمی رسد این رفتارها بتواند آینده درخشانی را برایش رقم بزند.

منبع: خبر آنلاین
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-12 12:38:26
نظر دهید

۲ نظر
محمد
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۵۶
http://khabarparsi.ir/%da%86%d8%b1%d8%a7-%d8%a2%d9%82%d8%a7%db%8c-%da%af%d9%84-%d9%86%db%8c%d9%85%da%a9%d8%aa-%d9%86%d8%b4%db%8c%d9%86-%d8%b4%d8%af%d8%9f-%d9%86%d8%a7%d8%a7%d9%85%db%8c%d8%af%db%8c-%d8%a7%d8%b2-%d8%aa%d9%85/

اصل داستان طارمی و نیمکت نشینی
-
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۴۹
اون که دیروزبازی کردچراشمااینقدحاشیه میسازین برانکودلش خواسته به اون استراحت بده شمامگه وکیل وصیع پرسپولیسین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر