فهرست
تراکتوری‌ها پیش از بازی با پاختاکور:خسته‌ایم ولی عیدی می‌دهیم
تراکتوری‌ها پیش از بازی با پاختاکور:خسته‌ایم ولی عیدی می‌دهیم

تراکتوری‌ها پیش از بازی با پاختاکور:خسته‌ایم ولی عیدی می‌دهیم

آی‌اسپورت- سه‌شنبه دو تیم پاختاکور و تراکتور از هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا در ازبکستان به دیدار هم می‌روند. در همین زمینه چند تن از بازیکنان تراکتور در مورد این بازی به صحب پرداختند.مهدی کیانی:
تمرینات بسیار خوبی را برای این بازی انجام می‌دهیم. فقط کمی از نظر بدنی خسته هستیم چرا که در طول چند هفته اخیر بازی‌های بسیار فشرده‌ای را انجام داده‌ایم اما به هر حال باید یک نتیجه خوب در روزهای آخر سال کسب کرده و دل هواداران‌مان را شاد کنیم.محمد ایرانپوریان:
با وجود مصدومیتی که از ناحیه چشم در بازی با فولاد ایجاد شد توانستم به بازی ادامه دهم و امیدوارم شدیدتر نشود تا بتوانم به بازی با پاختاکور برسم. مطمئناً بازی سختی داریم و باید برد برابر فولاد را فراموش کنیم و تمرکزمان را روی این بازی بگذاریم.فرزاد حاتمی:
بازی خیلی سختی با پاختاکور داریم. ولی امیدوارم بتوانیم امتیاز بگیریم تا یک گام دیگر به صعود نزدیک‌تر شویم.بختیار رحمانی:
بازی سختی مقابل این تیم داریم و تا به‌ حال فرصتی برای ریکاوری نداشتیم چرا که فاصله بازی‌های‌مان خیلی کم است و قطعاً بعد از این بازی هم کار سختی داریم. چند بازی سنگین و پی‌درپی مقابل الجزیره و پرسپولیس باعث شد دچار خستگی شویم اما چاره‌ای نداریم و باید تمام تلاش خودمان را برای تیم بکنیم.کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-03-12 14:00:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر