فهرست
باز شدن یک پرونده قدیمی: رحمتی خرافاتی است؟
باز شدن یک پرونده قدیمی: رحمتی خرافاتی است؟

باز شدن یک پرونده قدیمی: رحمتی خرافاتی است؟

آی اسپورت - لحظه‌ای که پای چشمی در بازی با پدیده پیچ خورد و او را برای ماه‌ها به خانه فرستاد، ماجرای «نحسی برنامه نود» اولین واکنشی بود که در صفحات مجازی دست به دست چرخید. تلفیقی از شوخی و طعنه، که سال‌هاست درباره بازیکنانی که برای مصاحبه به این برنامه می‌روند مطرح می‌شود. زمانی که شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها حسابی در حال مانور و شوخی با این موضوع بودند، کسی فکرش را هم نمی‌کرد یک نفر در رختکن استقلال، کاملا جدی بخاطر نحسی برنامه نود هم تیمی‌هایش را سرزنش کند.

مهدی رحمتی، بعد از تساوی استقلال و پدیده بر سر هم تیمی‌هایش فریاد زد که چرا به برنامه نود رفته‌اند تا درگیر نحسی بشوند. نحسی که این بار، زانوی روزبه چشمی را هدف گرفت. افشارزاده مدیرعامل استقلال، غیر مستقیم این ماجرا را تایید کرده و گفته از دل فردوسی‌پور درمی‌آورد: «من به این بحث ها اعتقادی ندارم و این خرافه گویی ها درست نیست. من خودم هم با عادل فردوسی پور صحبت می کنم. هواداران ما هم نباید این حرف ها را مطرح کنند. رحمتی هم حتما تحت تاثیر بازی سخت با پدیده این حرف را زده است. ما بازی سختی را پشت سر گذاشتیم.»

مسئله نگران کننده این ماجرا، طرز تفکر رحمتی است. ستاره‌ای که قبلا هم مستقیم و غیر مستقیم، متهم شده بود به خرافات علاقه دارد و حالا جدی‌تر از همیشه این اتهام تهدیدش می‌کند. وجود چنین ذهنیتی در کاپیتان یک باشگاه و درگیری علنی با دیگر بازیکنان بخاطر رعایت نکردن آن، حتی در فوتبال ایران هم بی‌سابقه است.


کد خبر: 9406
  ۱۳  
آی اسپورت
2016-03-12 17:31:15
نظر دهید
۱۳ نظر
-
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۳۶
این کیه دیگه
فرشاد33
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۰۰
ریاکاروخرافاتی کیه سیدمهدی رحمتیه
-
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۰۷
خرافات نیست واقعیته
-
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۲۸
پنگوئن جادوگر
-
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۱۱
وقتی یه تیم همه بردهاش شانسیه معلومه که خرافه پرست می شن. اینو بذارید در کنار ماجرای جادوگر در زمان حضور مظلومی در مس ....
-
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۵۳
چه حرص و عقده ای دارن لنگیا از رحمتی! حق دارید اگه ما هم یه عمر تیممون ته جدول بود اینطوری میشدیم
مسعود
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۲۲
عقاب اسیاس سید.بترکه چشم حسودش.آرزوی هر تیمیه
برزو
يكشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴، ۰۵:۲۶
تو قران اسم "جادو" و "طلسم" و ... اومده! پس این چیزا نمیتونه دروغ و خرافات باشه/// خیلیها بعد از رفتن به برنامه نود از فوتبال محو شدند.
-
يكشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴، ۰۹:۴۲
اگه یه عمر با ننگ ٦ بزرگ بشی چی می شی؟؟
برزو
يكشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۳۵
ننگ اونه که سرورت دوتا قهرمانی اسیا داشته باشه و شما لنگیهای حقیر به 6 تای جعلی عصر حجر دلتون خوش باشه! خدا رو شکر 4 استقلال رو همه ی دوربین ها ثبت و ضبط کردند و تا 500 سال دیگه هم میمونه و ازش یاد خواهد شد! // اصن فرض بر این میذاریم 6 شما راست باشه! این 6 اون زمان فوتبال اماتوری بوده مث الان حرفه ای نبوده شما لنگیها تو فوتبال حرفه ای 4 رفته تو پاچتون.
ن
دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۱۲
راس میگه بیچاره رحمتی ،محسن دلیر کو؟پارسال نود دعوت شد افت کرد شدید!
درضمن قهرمانی استقلال تو آسیا هم تو عصر حجربوده فوتبال حرفه ای نبوده مته 6 پرسپولیس
برزو
دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۳۱
خب دیگه! قهرمانی اسیا و 6 لنگ جفتش تو عصر حجر بوده! این به اون "در"! /// ولی این 4 تو فوتبال حرفه ای بوده خدا شاهده فیلم و عکساشم هست // من خودم تا حالا صد بار گل دقیقه 90 فرهاد مجیدی رو دانلود کردم شیث بیچاره هرچی میدوید نمیرسید فرهاد شروع کنه دویدن کسی بهش نمیرسه تقصیر شیث نبود // لنگ و ساندویچ و دوپینگ و سکته
-
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۱۹
سال 1991 که استقلال برای دومین بار قهرمان اسیا شد عصر حجره لنگی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر