فهرست
گودرزی خطاب به رئیس کمیته المپیک: آقای سوپرمن!
گودرزی خطاب به رئیس کمیته المپیک: آقای سوپرمن!

گودرزی خطاب به رئیس کمیته المپیک: آقای سوپرمن!

آی‌اسپورت- پس از اینکه در روزهای گذشته کیومرث هاشمی رئیس کمیته المپیک در نشست خبری خود به شدت وزارت ورزش را مورد انتقاد قرار داد و اعلام کرد:«ما هفت بار با وزارت ورزش مکاتبه کردیم اما به ما خرده می‌گیرند که چرا موضوع را رسانه‌ای کردید. در یکی از این مکاتبه‌ها مشاهده کردیم که توجهی نمی‌شود و من گفتم که می‌خواهم شخصاً در نشست‌ها حضور داشته باشم. ما در بودجه 2012 لندن با بودجه‌ای که در سال 95 قرار است به ما تعلق بگیرد، فقط 5 میلیارد تفاوت داریم. در المپیک 2012 دلار 1200 تومان بود و الآن دلار 3600 تومان است. هزینه‌ها سه برابر شده است. اگر قرار باشد به ما هزینه‌ای تزریق شود این هزینه‌ها باید ضرب در 3 شود. فاصله لندن تا تهران 4 ساعت بود اما الآن مصافت ما تا برزیل 17 ساعت است. بلیت‌های هواپیما 6 برابر شده است. صادقانه بگویم نتایج ضعیف بر دوش ما است و موفقیت برای سایرین».

پس از این صحبت‌ها حالا وزیر ورزش در پاسخ به حرف‌های هاشمی گفت:«من تمایلی ندارم وارد این بحث‌ها شوم چون یک روزی این بحث‌ها را باز می‌کنم. یک روز در صفحه تلویزیون ظاهر می‌شوم و عریان همه چیز را می‌گویم. الان نگاه ما باید المپیک باشد. الان هرکسی از این حرف‌ها می‌زند دنبال این است که ما نتیجه نگیریم. بعضی از این آدم‌ها فرار رو به جلو می‌کنند! بعضی دیگر هم باد شده‌اند و خیال می‌کنند سوپر من هستند! این آقای سوپر من می‌داند در المپیک بادش خالی خواهد شد و مردم به ماهیت واقعی و توانمندی‌اش پی می‌برند و از حالا شروع می‌کنند به تخریب فضا که آقا ما چسب زخم نداریم. فردا که در المپیک رفت رو پل بگوید چسب زخمه علت باخت من بود!».

کدخبر:9412
  ۳  
آی اسپورت
2016-03-12 18:00:02
نظر دهید

۳ نظر
-
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۲۷
ادبیات وزیر لمپن دانشگاهی!!
-
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۴۵
ضعیف ترین وبیمنطق ترین وزیر دولت روحانی همین محمود گودرزیه.نه مدیریت بلده ونه مصاحبه.برای یک وزیر اینگونه سخن گفتن واقعآ زشته
-
يكشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴، ۰۱:۳۲
حتمن لباس تیم ملی و زمین تمرینشون رو هم چسب زخم میدونه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر