فهرست
صعود قطبی و شاگردانش به مرحله‌ی بعد جام جی‌لیگ
صعود قطبی و شاگردانش به مرحله‌ی بعد جام جی‌لیگ

صعود قطبی و شاگردانش به مرحله‌ی بعد جام جی‌لیگ


آی‌اسپورت-امروز دور دوم جام جی‌لیگ موسوم به نابیسکو کاپ با دیدار دو تیم شیمیزو اس‌پالس و گامبا اوزاکا در ورزشگاه نیهوندایرا شیزوئوکا پیگیری شد و این شاگردان افشین قطبی بودند که به لطف امتیاز میزبانی موفق شدند با گل دقیقه‌ی 38 ناگاساوا گامبا اوزاکا را پشت سر بگذارند و به دور بعد صعود کنند.
به گزارش آی‌اسپورت، نارنجی‌پوشان شهر توت فرنگی که در 5 هفته‌ی ابتدائی جی‌لیگ حال و روز خوبی را با قبول سه شکست و کسب تنها 4 امتیاز ندارند، موفق شدند با پیروزی در این مرحله روحیه‌ی خود را بازیابی کنند تا شاید در جی‌لیگ نیز اوج گیرند. جام جی‌لیگ یکی از نوستالژی‌های قطبی و شیمیزو اس‌پالس است؛ قطبی به همراه نارنجی‌پوشان شهر شیزوئوکا موفق شدند نائب قهرمان این رقابت‌ها شوند تا در این زمینه رکوردار نائب قهرمانی در این رقابت‌ها شوند. شیمیزو تاکنون یک قهرمانی و چهار نائب قهرمانی در این رقابت‌ها کسب کرده است.
قطبی که حالا در رده‌ی شانزدهم جدول هجده تیمی جی‌لیگ به خوبی قعرنشینی را احساس می‌کند، روز یک‌شنبه‌ی هفته‌ی آینده در چارچوب هفته‌ی ششم جی‌لیگ باید به مصاف ونتفورت کوفو برود؛ ونتفورت کوفه اکنون با داشتن شش امتیاز در رده‌ی سیزدهم جدول جای دارد.

     
آی اسپورت
2014-04-02 17:53:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر