فهرست
نگاهی به نامزدهای فدراسیون: ائتلاف کفاشیان در انتظار رئیس!
نگاهی به نامزدهای فدراسیون: ائتلاف کفاشیان در انتظار رئیس!

نگاهی به نامزدهای فدراسیون: ائتلاف کفاشیان در انتظار رئیس!

آی اسپورت- در حالی که قرار بود ساعت چهار بعد از ظهر امروز آخرین مهلت ثبت نام برای کاندیدای پست ریاست فدراسیون فوتبال باشد ولی این مهلت تا ساعت 21 تمدید شد. انتخاباتی که 11 اردیبهشت برگزار خواهد شد. نکته جالب توجه حمایت کاندیدها از فی کفاشیان است. رئیسی که هنوز ثبت نام نکرده.


مرتضی عزیزمحمدی: نایب‌رئیس پیشین فدراسیون فوتبال برای تصاحب ریاست این فدراسیون در انتخابات ثبت‌نام کرد. عزیزالله محمدی که برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال فرم ثبت‌نام را گرفته بود، با حضور در فدراسیون برای انتخابات ریاست ثبت‌نام کرد.علیرضا معظمی‌نیا: شخصی که نامش پیش از این به عنوان یکی از خریداران پرسپولیس مطرح شده بود، در فدراسیون حاضر شد و برای انتخابات ثبت‌نام کرد. معظمی‌نیا پس از ثبت‌نام گفت: هر هیئتی که در انتخابات به من رأی بدهد، برای توسعه آن هیئت و فوتبال آن شهر یک میلیارد تومان هدیه می‌دهم.


حبیب الله شیرازی: رئیس هیأت فوتبال استان تهران برای حضور در انتخابات هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال ثبت نام کرد. شیرازی در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ثبت نام کرد.


غلامرضا بهروان و محمود اسلامیان: رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ و نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال در انتخابات هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال ثبت نام کردند. در همین راستا غلامرضا بهروان به عنوان نماینده هیأت‌های فوتبال در هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال و محمود اسلامیان در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ثبت نام کردند.علی فتح الله زاده: مدیرعامل سابق استقلال رابطه با ثبت نامش گفته: «بنده از صبح به دنبال علی کفاشیان بودم و او را پیدا نمی‌کردم. وقت ثبت‌نام تا ساعت ۱۶ بود و من تا ساعت ۱۵ و ۵۰ دقیقه ایستادم تا با کفاشیان صحبت کنم و بدانم آیا او برای انتخابات می‌آید یا نه. با توجه به اینکه متوجه شدم او برای انتخابات ثبت‌نام کرده بنده تصمیم گرفتم در انتخابات ریاست فدراسیون شرکت نکنم و به عنوان نایب‌رئیس به انتخابات بیایم. بنای ما بر این بود که اگر کفاشیان برای انتخابات شرکت کند ما کنار بکشیم. بنده و سردار عزیزمحمدی در صورت حضور کفاشیان در انتخابات شرکت نمی‌کنیم.»شهاب الدین عزیزی خادم: عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال امروز برای انتخابات ریاست این فدراسیون ثبت‌نام کرد. عزیزی‌خادم در آخرین روز از ثبت‌نام انتخابات فدراسیون فوتبال برای تصدی پست ریاست این فدراسیون اقدام کرد و فرم ثبت‌نام نامزدی ریاست فدراسیون را دریافت و ثبت‌نام کرد. عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اولین نفری بود که صبح امروز ثبت نام خود را انجام داده و البته ترجیح داده که در ساعات اولیه صبح به فدراسیون فوتبال برود.کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-12 19:48:08
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۳۰
تاج لنگی بازم به لنگیا خدمت می کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر