فهرست
انتخابات عجیب فوتبال: اگر کفاشیان بیاید همه کنار می‌کشیم!
انتخابات عجیب فوتبال: اگر کفاشیان بیاید همه کنار می‌کشیم!

انتخابات عجیب فوتبال: اگر کفاشیان بیاید همه کنار می‌کشیم!

آی‌اسپورت-  انتخابات فدراسیون فوتبال ایران شاید یکی از عجیبت‌ترین انتخابات در جهان فوتبال باشد. از موضع‌گیری‌های آشکار وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال علیه یکدیگر که بگذریم،مواضع دیگر نامزدها هم در نوع خودش جالب است. در حالی که تا به حال مصطفی آجرلو، عزیز محمدی، فتح‌الله‌زاده، تاج و رضایی از جمله افراد شناخته شده‌ای هستند که ثبت نام کردند، همگی پس از ثبت نام اعلام کردند اگر حضور کفاشیان قطعی شود از انتخابات کنار خواهند کشید.

آجرلو در این باره می‌گوید:«کفاشیان تا به این لحظه ثبت نام نکرده است، احترام او واجب است و اگر کفاشیان بیاید همه ما کنار می‌کشیم».

عزیز محمدی هم می‌گوید:«از اول هم گفته بودم در صورتی که کفاشیان در روز انتخابات فدراسیون به عنوان کاندیدا حاضر شود، به نفع او کنار خواهم کشید و این بدان معنا نیست چون او ثبت نام کرده از الان بخواهم کنار بکشم».

فتح الله زاده نامزد دیگری بود که موضع مشابهی دارد:«بنای ما بر این بود که اگر کفاشیان برای انتخابات شرکت کند ما کنار بکشیم. در صورت حضور کفاشیان در انتخابات شرکت نمی‌کنیم».

در چنین شرایطی اصلا تعجب ندارد که وزیر ورزش با ناراحتی از فضای موجود بر انتخابات گله کند. او می‌گوید:«یک روز لقمان دید دو نفر با هم گلاویز هستند. پرسید  اینها چه می‌کنند گفتند یک دیوانه‌ای است که با دانشمندی درآویخته است. لقمان گفت: به گمانم هر دو دیوانه‌اند چون اگر این دانشمند دیوانه نبود با او در نمی‌آویخت. این مثال را زدم تا شما نتیجه‌گیری کنید». با توجه به صحبت‌های وزیر ورزش به نظر می‌رسد او و اطرافیانش به این نتیجه رسیدند که از درگیری با کسانی که به اعتقاد او دیوانه‌های این کارزار هستند منصرف شوند تا خود بیش از این به دیوانگی متهم نشوند. مگر اینکه آنها در لحظات آخرتصمیم بگیرند کمی دیوانگی کنند.


کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-12 18:50:24
نظر دهید

۱ نظر
مشروح
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۳۳
واقعا جای تاسف داره که باز هم باید کفاشیانو تحمل کنیم!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر