فهرست

مظلومی و پورحیدری؛ ما دو تا رو کجا می برید!

آی اسپورت- در این روزها بازار مصحبه های نوروزی با چهره های ورزشی داغ است. یکی از این مصاحبه‌ها مربوط به پرویز خان مظلومی است که روزهای خوبی را با استقلال می‌گذراند. بخشی از این مصاحبه را در زیر می‌خوانید. بخشی که یادآور حکایت ما دوتا را کجا می‌برید هست! مظلومی اعتقاد دارد که او و منصور پورحیدری افرادی هستند که زندگی شان را برای استقلال گذاشته‌اند:«امسال با استقلال قرارداد سفید بستم و باشگاه مبلغی را به منظور قرارداد برایم درنظر گرفت. من یک کلام هم درباره مبلغ قرارداد صحبتی نکردم و در گذشته هم به عشق استقلال قراردادهایم را سفید امضا می کردم. اصلا در دوران بازیگری نمی دانستم که قرارداد یعنی چی؟ما دنبال این چیزها نبودیم و فقط می خواستیم به عشق استقلال به میدان بروم. من زندگی ام را برای استقلال گذاشته ام.
آقای منصور پورحیدری زندگی اش را برای استقلال گذاشته است و هیچ گاه منتی بر سر کسی نگذاشته است. من هم مثل منصورخان هیچ گاه برای کارکردن در استقلال بر سر کسی منتی نگذاشته ام. الان در جامعه هم همین طور است. آدم ها برای عشق شان از خیلی چیزها می گذرند و به روی خیلی از مسائل چشم پوشی می کنند. آدمی که معشوق دارد خودش را همه جوره فدا می کند. من پرستیژ خودم را در زمان عقد قراردادها حفظ می کنم و دنبال مسائل حاشیه ای نمی روم.قرارداد امسالم با استقلال 700 میلیون تومان است و البته چند آپشن نیز در قراردادم وجود دارد که بر سر موعد اجرایی می شود.»
  ۳  
آی اسپورت
2016-03-12 20:47:59
نظر دهید

۳ نظر
-
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۰۵
چرا در مورد مصاحبه برانکو اسکول چیزی ننوشتین؟ چرا حالا که پیروزی داره از داوری ها سود می,بره در مورد داوری ها نمی نویسین؟ گفت که بنگر نباید اخراج میش, و بازیکن تراکتور باید اخراج میشد, اسم سایتتون رو عوض کنین
-
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۳۵
گل خوبه مثل گلرنگ…
-
يكشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴، ۰۰:۴۵
کیسه دوزاری خفه!!چیه نکنه باز داوری چرخیده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر