فهرست
انصاری: از برانکو ممنونم که پای من ایستاد
انصاری: از برانکو ممنونم که پای من ایستاد

انصاری: از برانکو ممنونم که پای من ایستاد

آی اسپورت - دعوت از محمد انصاری به تیم ملی ایران خیلی هم دور از انتظار نبود. مدافع چپ پرسپولیس در این فصل پدیده این تیم شد و خیال همه را از بابت این منطقه راحت کرد. انصاری درباره دعوتش به تیم ملی گفت:«من همه حواسم به پرسپولیس بود و دوست داشتم برای تیم خودم بازی خوبی انجام دهم اما حضور در تیم ملی ناخودآگاه در کنار بازی برای پرسپولیس در ذهن من بود و به هر حال مثل هر بازیکنی آرزوی بازی کردن در تیم ملی را داشته و دارم اما اینکه بگویم با هدف بازی در تیم ملی برای پرسپولیس بازی می‌کردم این طور نبود چرا که تلاش می‌کردم تا پرسپولیس موفق باشد. خوبی بازی کردن در پرسپولیس این است که شما به چشم می‌آیید شاید خیلی بازیکنان بهتر از من در فوتبال باشند اما چون بازی‌های آنها پخش زنده نمی‌شود و در چشم نیستند کارشان به چشم نمی‌آید.»
انصاری درباره آینده‌اش در تیم ملی گفت:« سعی می‌کنم همین روندی که در تمرینات و بازی‌های پرسپولیس داشتم را در تیم ملی هم داشته باشم تا بتوانم در تیم ملی باقی بمانم هرچند که نظر نهایی را در این خصوص مربیان و در آخر سرمربی تیم ملی می‌دهد. علاوه بر تشکر از خانواده‌ام که بخصوص در این مدت حمایت های زیادی از من کردند باید از اعتماد کادر فنی پرسپولیس و بخصوص برانکو تشکر کنم که پای من ایستاد. امیدوارم همین روند را در تیم ملی ادامه دهم تا نماینده شایسته‌ای برای پرسپولیس در تیم ملی باشم.»

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-13 11:36:41
نظر دهید
۲ نظر
-
يكشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۵۳
تمام گلهایی که پرسپولیس خورده تو بازی های اخیر از جناح همین انصاری بوده, همیشه جا می مونه و راحت دریبل می خوره, دعوتش به تیم ملی خیلی عجیبه
-
يكشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۰۸
چه ربطی داره. خب با توجه به ضعف بیشتر پرسپولیس در جناح چپ و اینکه عالیشاه اصلا تو کار دفاعی کمکش نمیکنه باعص شده که تحت فشار باشه و طبیعیه که تو تعداد حملات زیاد اشتباه کردن مدافع هم بیشتر میشه ولی اگه تو تیم ملی جلوش حاج صفی بازی کنه که خب خیلی سرتر از عالیشاه هست و با وجود هافبک های مطمئن تری که تیم ملی داره مطمئنا بهتر هم بازی خواهد کرد.
مطمئنا در حال حاضر بهتر از انصاری برای دفاع چپ نداریم تو ایران. شکی توش نیست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر