فهرست
نکته/ نود نحس نیست؛ چشمی از جای دیگری چشم خورد
نکته/ نود نحس نیست؛ چشمی از جای دیگری چشم خورد

نکته/ نود نحس نیست؛ چشمی از جای دیگری چشم خورد

آی اسپورت- روزبه چشمی تنها چند روز بعد از آنکه میهمان برنامه 90 شد، در خلال بازی استقلال و پدیده آسیب سختی دید و رباط صلیبی پاره کرد. آسیب‌دیدگی او باعث شد دوباره یک بحث کهنه و قدیمی در رسانه‌های ورزشی ایران سر باز کند؛ اینکه حضور در برنامه 90 برای فوتبالیست‌ها خوش‌یمن نیست و باعث افت فنی یا بدشانسی و مصدومیت آنها می‌شود.
در کنار چشمی، خیلی‌ها مثلا به برادران محمدی و یا علی دایی اشاره می‌کنند که پخش مصاحبه‌شان در نود، مدت‌ها باعث بدبیاری‌شان شد. در همین راستا مهدی رحمتی هم بعد از پایان بازی با پدیده به سمت خبرنگار نود رفت و رو به او گفت: «هرکس به برنامه شما می‌آید نابود می‌شود.» از قرار معلوم شوخی یا جدی، کاپیتان استقلال هم به طلسم نود عقیده دارد، اما ظاهرا او یک مساله مهم را از یاد برده است؛ اینکه خودش هم تازگی‌ها روی صندلی روبه‌روی عادل نشست و نه‌تنها اتفاق بدی برایش نیفتاد، بلکه هفته به هفته بهتر هم شد!

سه کلین‌شیت در پنج بازی
مهدی رحمتی روز دوشنبه 14دی میهمان برنامه نود بود. او در زمان حضورش در این برنامه آسیب‌دیده بود، اما بعد از رفع مصدومیتش در 5مسابقه برای استقلال به میدان رفت که در سه تای آنها کلین‌شیت کرد! رحمتی در مسابقه سخت با ذوب‌آهن به ترکیب آبی‌پوشان بازگشت و ضمن ارائه یک نمایش کم‌نظیر دروازه خودش را بسته نگه داشت. او البته با دریافت یک کارت زرد که عمدی به نظر می‌رسید، بازی آسان با استقلال اهواز را از دست داد.
کاپیتان آبی‌ها در مسابقه با نفت تهران به ترکیب برگشت و یک گل به خودی خورد، بعدتر برابر گسترش اگرچه کلین‌شیت نکرد، اما یک پنالتی گرفت و کلی موقعیت دیگر تبریزی‌ها را هم از بین برد. در نهایت هم در دو بازی متوالی برابر راه‌آهن و پدیده گل نخورد تا همچنان سهم به‌سزایی در صدرنشینی تیمش داشته باشد. حالا مشخص نیست طلسم نود چه تاثیری روی او گذاشته که این‌طور به خبرنگار برنامه مزبور واکنش نشان می‌دهد؟

کمال، ترابی و دیگران
البته برای رد فرضیه نحوست نود، در همین فصل مثال‌های دیگری هم داریم. مثلا کمال کامیابی‌نیا که خوب بود، بعد از حضور در نود بهتر هم شد. همین مهدی ترابی که این هفته گل مساوی سایپا برابر ذوب‌آهن را به ثمر رساند، کمی قبل‌ترش میهمان برنامه عادل شده بود. مهدی طارمی هم که تا به حال یک بار به نود رفته، به هیچ‌وجه دچار افت و بداقبالی نشده است.


منبع: همشهری ورزشی

9411
     
آی اسپورت
2016-03-13 15:31:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر