فهرست
گزارش روز: لیگی بدونِ قهرمان
گزارش روز: لیگی بدونِ قهرمان

گزارش روز: لیگی بدونِ قهرمان

آی اسپورت- استقلالِ 43 امتیازی، استقلال خوزستانی 42 امتیازی، پرسپولیس 39 امتیازی، ذوب آهن 38 امتیازی، تراکتورسازی، نفت تهران و سایپا 35 امتیازی خانه های نخست تا هفتم جدول را پر کرده اند. با توجه به جدول استقلال تهران شانس نخست قهرمانی است. ولی شاگردان مظلومی هفت فینال سخت در پیش دارند. آن ها باید با استقلال خوزستان، سپاهان، پرسپولیس، تراکتورسازی، فولاد، سایپا بازی کنند. چهار دیدار از هفت مسابقه پیش روی استقلال شش امتیازی است. نگاهی داریم به بازی هایی شش امتیازی که این هفت تیم بالای جدول تا انتهای فصل باید به مصاف هم بروند.


هفته 24
استقلال خوزستان – استقلال
سایپا – تراکتورسازی

هفته 25
ذوب آهن – تراکتورسازی

هفته 26
پرسپولیس – استقلال
استقلال خوزستان – نفت تهران

هفته 28
پرسپولیس تهران – نفت تهران
سایپا – استقلال تهران

هفته 29
استقلال تهران – تراکتورسازی

هفته 30
اس خوزستان – ذوب آهن
سایپا – نفت تهران


با توجه به دیدارهای پیش رو کار استقلال تهران و استقلال خوزستان و تراکتورسازی سخت تر از بقیه است. با توجه به اختلاف امتیازی که بین تراکتورسازی، نفت و سایپا با سایر مدعیان افتاده قهرمانی این سه تیم هم خیلی بعید به نظر می رسد. این سه تیم بیشتر تمرکزشان را روی کسب سهمیه گذاشته اند. به نظر می رسد کار پرسپولیس و ذوب آهن برای رسیدن به جام قهرمانی ساده تر باشد. البته این نه پرسپولیس و ذوب آهنی که در روی هم در دوازده مسابقه اخیرشان فقط دو برد کسب کرده اند. جدول لیگ را تا پایان هفته بیست و سوم هم مرور می کنیم.


1- استقلال تهران                 43 امتیاز
2-استقلال خوزستان            42 امتیاز
3-پرسپولیس تهران              39 امتیاز
4-ذوب آهن اصفهان             38 امتیاز
5-تراکتورسازی                    35 امتیاز
6-نفت تهران                        35 امتیاز
7-سایپا تهران                      35 امتیاز


کدخبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-13 16:13:00
نظر دهید

۲ نظر
10-10-10
يكشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۱۳
1-استقلال از 7 بازی آینده بین 7 تا 11 امتیاز کسب می کنه.
2-پرسپولس حداقل سه بازی از4 بازی روبروی سیاه جامگان ،ملوان، استقلال اهواز و راه آهن رو میبره و به نظر میرسه 10 امتیاز از این 4 باز کسب کنه.از بازی های برابر گسترش تبریز،استقلال تهران و نفت تهران هم حداقل 4 امتیاز رو کسب می کنه.به نظر می رسه از مجموع 7 بازی پیش رو مجموعاً بین 14 تا 17 امتیاز کسب کنه.


3-تفاضل استقلال 5 گل از پرسپولیس بهتره(استقلال 14 و پرسپولیس 9)اما باید در نظر گرفت که با توجه به 4 امتیاز اختلاف دو تیم،اگر قرار باشه کار به تفاضل برسه پس باید پرسپولیس مثلاٌ در دو بازی از 7 بازی یک پیروزی و 1تساوی به دست بیاره و استقلال 2 بازی از 7 بازی رو با باخت پشت سر بذاره و دو تیم در 5 بازی دیگه امتیازت مساوی کسب کنن. که در این صورت امتیازها مساوی میشه و با فرض حداقلی بودن پیروزی پرسپولیس و حداقلی بودن شکستهای استقلالدر دو بازی مذکور(یعنی برد پرسپولیس با اختلاف یک گل و دو باخت اسقلال هم با اختلاف یک گل باشه)،تفاضل استقلال به 12 و تفاضل پرسپولیس به 10 میرسه.بنابراین اگر قرار باشه کار به تفاضل بکشه اون وقت اختلاف تفاضل دو تیم حداکثر 2 گله!!!///پس پرسپولیس برای اینکه تفاضلش رو به استقلال برسونه خیلی کار سختی نداره و فقط کافیه مثلا یک تیم مثل استقلال اهواز رو با سه گل ببره و به راحتی تفاضل گلش رو به اسقلال برسونه و شانس قهرمانیش رو خیلی بیشتر کنه.///

4-همه احتمالات قبلی با فرض مساوی شدن دربی بود.دربی بازی مرگ و زندگی خواهد بود و واقعا فینال لیگ می تونه باشه.اگر هر کدوم از سرخابیها دربی رو با پیروزی پشت سر بذارن به احتمال زیاد قهرمان خواهند شد.
5-قهرمان از بین 4 تیم اول جدول خواهد بود.
taj!!
دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴، ۰۴:۱۳
اگه به منه میگم مثل پارسال همه می جنگن آخر سر تراکتور میاد میره قهرمان میشه که هیشکی امیده بهش نداره مثه سپاهان سال پیش
بلاخره تاجه دیگههه باید یه کاری کنه هیجان باشه تو لیگ!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر