فهرست
ادعای روز: مخالفان وزیر ربات هستند!
ادعای روز: مخالفان وزیر ربات هستند!

ادعای روز: مخالفان وزیر ربات هستند!

آی اسپورت - از زمان انتخاب گودرزی به عنوان وزیر ورزش دولت روحانی، اینستاگرام رئیس جمهور به محلی برای تجمع مخالفان او تبدیل شده است. سپردن سرخابی‌های پایتخت به خادم، پروسه ناکام واگذاری دو باشگاه، مخالفت با کارلوس کی‌روش و تحمیل افرادی مثل مایلی‌کهن و اسدی به فدراسیون فوتبال، گودرزی را به چهره نه چندان دوست داشتنی بین اهالی فوتبال تبدیل کرده است. رابطه‌ای تیره، که تنها نقطه مشترک طرفداران پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی و تیم ملی در سال‌های اخیر است.

گودرزی در اظهار نظری جالب، گفته مخالفانش وجود ندارند و همه این واکنش‌های منفی علیه او حاصل عملکرد یک روبات هستند: «آنچه که شما از آن به عنوان واکنش های منفی نام می برید چیزی جز فعالیت یک نرم افزار نیست که در هر ثانیه از 800 کلمه نامربوط علیه من استفاده می کند و از آن در فضای مجازی منتشر می نماید. ثانیه اول 800 تا ثانیه دوم 1600 تا و...»

فارغ از امکان پذیر بودن یا نبودن چنین ادعایی، وزیر ورزش تمام مخالفت‌ها با عملکردش در رسانه‌های مختلف را به یک ربات برنامه نویسی شده محدود کرده است. رباتی که برنامه نود را اجرا می‌کند، در سایت‌ها خبر و کامنت می‌گذارد، روزنامه منتشر می‌کند و در ورزشگاه علیه او شعار می‌دهد!کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2016-03-13 16:42:21
نظر دهید

۴ نظر
Aiden
يكشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۳۰
سلام
ممنون به خاطر مطالب داغ و دست اول
به ما حتما سر بزنید
ما منتظر شما و نظراتتان هستیم
http://Agahi90.ir
رسانه آگهی90
با تشکر از شما
-
يكشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۵۰
گودرزی بیچاره، بازم می گی رباته، ربات که عقل نداره، کامنت برات بذاره
سیاوش
دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴، ۰۰:۲۰
تئوری توطئه
37 ساله با این تئوری مملکلت رو به فساد و تباهی کشوندین . خجالت هم نمیکشین .
-
دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴، ۰۲:۲۸
من هم ربات هستم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر