فهرست
گزارش تمرین استقلال: پیگیری یک شایعه و بازگشت رحمتی
گزارش تمرین استقلال: پیگیری یک شایعه و بازگشت رحمتی

گزارش تمرین استقلال: پیگیری یک شایعه و بازگشت رحمتی

آی اسپورت- تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در غیاب دو بازیکن این تیم برگزار شد. تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۶ امروز برنامه‌های آماده‌سازی خود را در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی پیگیری کرد.
* امید ابراهیمی و جابر انصاری غایبان تمرین امروز استقلال بودند، اما بقیه بازیکنان در محل تمرین حضور داشتند، ضمن آنکه سید مهدی رحمتی بعد از یک روز غیبت در تمرین آبی‌پوشان حاضر شد.
* قبل از شروع تمرین، این شایعه در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی مطرح شد که حسین بادامکی در دیدار استقلال و پدیده از داور دو کارت زرد دریافت کرده و وی باید از زمین اخراج می‌شد. اعضای تیم استقلال هم در طی تمرینات امروز در حال پیگیری این شایعه بودند.
* قبل از شروع تمرین، پرویز مظلومی بازیکنان استقلال را دور هم جمع کرد و در خصوص عملکرد آنها مقابل پدیده و وضعیت آماده‌سازی تیم در ادامه راه با بازیکنان به گفت‌وگو پرداخت.
مظلومی در ادامه برنامه آبی‌پوشان را تشریح کرد و گفت: تمرینات استقلال از روز ۲۸ تا ۳ تعطیل است و از روز ۴ فروردین‌ماه برنامه‌های آماده‌سازی مجدداً پیگیری خواهد شد، این در حالی است که به نظر می‌رسد مظلومی توجهی به اردوی سوئد ندارد و این بازی ظاهراً لغو شده است.
* هنگامی که صحبت مظلومی با بازیکنان تمام شد، وی خسرو حیدری را کنار کشید و برای دقایقی با او گفت‌وگو کرد، همچنین سرمربی تیم استقلال با سجاد شهباززاده و محسن کریمی که به تیم ملی فوتبال دعوت شده‌اند، به صحبت پرداخت.
* دروازه‌بانان تیم استقلال امروز قبل از شروع کار گلری، به بازی تنیس فوتبال مشغول بودند.
* مهدی رحمتی و حنیف عمران‌زاده دو بازیکنی که طی هفته گذشته شایعه شده بود در یکی از تمرینات با یکدیگر درگیر شده‌اند، امروز بدون توجه به هم و با برخوردی کاملاً معمولی در تمرین آبی‌پوشان حضور پیدا کردند.
* در بخش اول تمرین، بازیکنان به گرم کردن بدن‌های خود پرداخته و سپس در گروه های چهارنفره آقاوسط انجام دادند، در بخش بعدی نیز، فوتبال درون‌تیمی صورت گرفت که استقلالی‌ها حدود ۵۰ دقیقه این مسابقه درون‌تیمی را برگزار کردند.* خسرو حیدری امروز هم مثل چند روز گذشته زیرنظر مربی بدنساز آبی‌پوشان تمرین اختصاصی انجام داد و نزدیک به یک ساعت، برنامه‌های استقامتی را پشت سر گذاشت.
* تمرینات تیم فوتبال تیم استقلال همچنان ادامه دارد و بازیکنان این تیم از فردا ساعت ۱۶ مجدداً به آماده‌سازی خواهند پرداخت.منبع: فارس
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-03-13 17:54:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر