فهرست
خبر بد برای محسن بنگر؟
خبر بد برای محسن بنگر؟

خبر بد برای محسن بنگر؟

آی اسپورت- با محرومیت بنگر و غیبت ادامه دارد نورمحمدی در ترکیب قرمزها، برانکو از زوج ماریچ و اومانیا استفاده کرد. این دو بازیکن همچنان ضعف هایی دارند ولی نشان دادند می توانند ترکیب خوبی باشند. در ابتدای فصل هم، برانکو این دو بازیکن را در کنار هم قرار داد اما هر دو ناکام بودند. نه ماریچ و نه اومانیا نتوانستند در قلب خط دفاع خوب بازی کنند. انتقادها از آنها هم به اوج رسید تا برانکو کمتر به دو بازیکن خارجی اش بازی دهد. مربی کروات حتی در نیم فصل تلاش کرد اومانیا را رد کند ولی چون رقم قرارداد او سنگین بود، باشگاه مجبور شد او را حفظ کند.
ماریچ هم در این مدت زیاد فرصت بازی پیدا نکرد اما دیروز در ترکیب ثابت تیمش حضور داشت. این دو بازیکن در بازی صبا عملکرد بدی نداشتند و به همین خاطر احتمال می رود که محسن بنگر با وجود پشت سرگذاشتن محرومیتش، در ترکیب ثابت قرار نگیرد. محسن در این فصل اشتباهات زیادی در ترکیب پرسپولیس داشت و حتی چندین بار در فضای مجازی مورد حمله هواداران قرار گرفت.
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-13 21:06:29
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴، ۰۶:۲۱
کلا تیمهای دایی وقتی عقب میوفتن به سختی می تونن گل بزنن پس عملکرد زوج ماریچ - اومانیا با یه بازی اونم جلوی صبا قابل ارزیابی نیس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر