فهرست
هزینه آوردن مربی محبوب آقای وزیر: 7 میلیارد بیشتر از بودجه سالانه فدراسیون
هزینه آوردن مربی محبوب آقای وزیر: 7 میلیارد بیشتر از بودجه سالانه فدراسیون

هزینه آوردن مربی محبوب آقای وزیر: 7 میلیارد بیشتر از بودجه سالانه فدراسیون

آی اسپورت - " اگر کی روش برود یکی مثل مورینیو را می آوریم" این مهم ترین نکته مصاحبه وزیر ورزش با ویژه نامه نوروزی مجله همشهری جوان است. محمود گودرزی که نشان داده علاقه ای به سرمربی تیم ملی ندارد حالا در این مصاحبه مدعی شده که در صورت جدایی کارلوس کی روش، مجموعه او یک مربی بزرگ را برای تیم ملی می آورد.
اگر فرض بگیریم که خوزه مورینیو هیچ پیشنهادی از هیچ تیمی نداشته باشد و حاضر شود هدایت تیم ملی ایران را به عهده بگیرد( اتفاقی که قطعا رخ نخواهد داد) وزارت ورزش باید پولی بیشتر از بودجه یکسال فدراسیون فوتبال را  برای آوردن آقای خاص هزینه کند.
بنا به نوشته سایت chelseafconline، خوزه مورینیو دومین مربی گرانقیمت جهان در سال 2015 بوده و رقم قراردادش 17 میلیون دلار بوده است. همین حالا هم گفته می شود که منچستر یونایتد حاضر است رقمی نزدیک به 16 میلیون پوند برای جذب مورینیو هزینه کند.
ما به این رقم کار نداریم و همان 17 میلیون دلار را مدنظر قرار می دهیم. با توجه به قیمت تقریبی دلار - 3400 تومان - در صورتی که وزارت ورزش قصد آوردن مورینیو را داشته باشد، باید برای او 57 میلیارد و 800 میلیون تومان هزینه کند.
این رقم ویژه وقتی ویژه تر می شود که بدانیم بودجه فدراسیون فوتبال در سال 1395، 50 میلیارد تومان است.


کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-14 09:59:21
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴، ۱۰:۳۲
اوسکول تر از این وزیر شماهایین که برای حرفاش تحلیل می نویسین
ali
دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴، ۱۰:۳۳
این اقا از مورینیو فقط اسمشو بلده .یه بلفی اومده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر