فهرست
کی‌روش: نمی‌دانم بعد از این دو بازی چه اتفاقی می‌افتد
کی‌روش: نمی‌دانم بعد از این دو بازی چه اتفاقی می‌افتد

کی‌روش: نمی‌دانم بعد از این دو بازی چه اتفاقی می‌افتد

آی اسپورت - تیم ملی در تعطیلات نوروز دو بازی مهم در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی در پیش دارد. کارلوس کی روش سرمربی این تیم با لیست بازیکنان تیم ملی خیلی‌ها را شگف زده کرد. او در این باره گفت:«ما بر اساس برنامه و نظراتی که داریم کار را جلو می بریم. البته با چالشها و مشکلاتی روبه رو هستیم، مسابقات لیگ قهرمان آسیا و بازی بازیکنان لژیونر ادامه دارد. مطمئنا فرصت بسیار خوبی است بازیکنان جوانی که در اختیار داریم را از نزدیک بررسی و مورد ارزیابی قرار دهیم.  این دو بازی به دلیل اهمیت کسب امتیازها برای صعود به عنوان تیم نخست بسیار مهم است. استراتژی ما برای کوتاه مدت این است که امتیازهای این دو دیدار را بگیریم و همچنین این فرصت را به جوانانمان بدهیم که در آینده بتوانند به تیم ملی خدمت کنند. در روز اول سال نو وقفه یک روزه اردو داریم و هفته آینده 24 بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت می شوند. »
کی‌روش در پاسخ به این سوال که با توجه به بازسازی زمین کمپ، برای تمرینات چه زمینی را در نظر گرفته اید، گفت: «من راجع به اینگونه مسائل مطلع نیستم و دیگر دخالتی در اینطور مسائل دارم. ماهها پیش بود که دغدغه و مشکلات پیش رو را با ریاست فدراسیون در میان گذاشتم و اکنون مطمئن نیستم چه اتفاقی افتاده است. »
او در پاسخ به این سوال که فرایند ثبت نام نامزدها در انتخابات فدراسیون فوتبال و موضوعات مطرح شده درباره کفاشیان، تیم ملی را با توجه به دو بازی آینده با مشکل روبه رو نمی کند، گفت: «این مسائل به بنده هیچ ربطی ندارد و هیچ صحبتی نمی کنم.  تا زمانی که بنده مسوولیت را دارم طبق روال این چند سال استراتژیمان را پیش می بریم و بعد از این دو بازی نمی دانم چه اتفاقی می افتد. »
کی روش در پاسخ به این سوال که این صحبت شما استرس ایجاد می کند، گفت: «شما از شرایط به خوبی اطلاع دارید و دیگر منطقی نیست که دوباره بخواهم صحبت‌های قبلی را تکرار کنم. من طبق برنامه ای که داده ام کار را ادامه می دهیم و آینده در دست رییس جدید خواهد بود و تصمیم می گیرد. »

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-03-14 13:15:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر