فهرست
کلمبیا ۲-۰ آرژانتین؛ انتقام کی‌روش از مسی
کلمبیا ۲-۰ آرژانتین؛ انتقام کی‌روش از مسی

کلمبیا ۲-۰ آرژانتین؛ انتقام کی‌روش از مسی

آی اسپورت - تیم های آرژانتین و کلمبیا از گروه دوم رقابت های کوپا آمریکا در ساعت ۰۲:۳۰ بامداد یکشنبه به مصاف هم رفتند که این بازی با دو گل به سود کلمبیا تمام شد تا این تیم پس از ۱۲ سال موفق به شکست آلبی سلسته شود. آرژانتین در بازی بعدی به مصاف پاراگوئه می رود و کلمبیا هم که هدایت آن بر عهده کارلوس کی روش است به مصاف قطر خواهد رفت.

کی روش در دقیقه ۱۴ بازی به دلیل مصدومیت موریل مجبور به تعویض شد و مارتینز به جای او به بازی آمد. نیمه اول بازی که با برتری نسبی کلمبیا همراه بود بدون ایجاد موقعیت خاصی به پایان رسید. آرژانتین که در نیمه اول نمایش ضعیفی ارائه کرده بود در دقیقه ۵۹ صاحب موقعیت خوبی شد اما شوت پاردس روی کرنر ارسالی به خوبی توسط اوسپینا مهار شد.

در حالی که آرژانتین در نیمه دوم توانسته بود نمایش بهتری ارائه دهد این تیم کی روش بود که در دقیقه ۷۰ با شوت زیبای مارتینز به گل رسید. کلمبیا در دقیقه ۸۵ از جلو کشیدن بازیکنان حریف استفاده کرد و روی یک ضد حمله به گل دوم هم رسید. زاپاتا موفق شد سانتر لرما به دهانه دروازه را به گل تبدیل کند.

۷ ۴  
آی اسپورت
2019-06-16 04:20:00
نظر دهید

۴ نظر
جیمز
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۳۳
جالبه بدونید کلمبیا همیشه جلوی آرژانتین موفق بوده و حتی بهترین پیروزی تاریخش هم جلوی همین تیم بود
۷
نظر ٣
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۳۷
فكر كنم منتقدين كيروش الان بايد به اشتباهشون اعتراف كنند. ميتونستيم بهترين استفاده رو از دانش كيروش توي ٨ سال ببريم ولي افسوس كه عده با اكاهي به خاطر منافع شخصي به تيم ملي خيانت كردند و افسوس كه عده اي هم با نااكاهي و سادكي فريبشون رو خوردند و جلوي بيشرفت تيم ملي رو كرفتند
فرهاد
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۱۳
اخخخخخ اخخخ اخخخ برانکو پرست ها نظری ندارند ؟ این همان کیروش بود اقایان. مهمترین پشنهاد برانکو که صحت انهم جای سوال است الاهلی تیم دهم عربستان است . حضراتی که فوتبال نمی فهمند و کیروش را یک مربی دفاعی می دانستند الان همه ساکت شدند
نظر ٣
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۳۲
در جواب جيمز: جرا دروغ؟؟؟!!!! ١٢ سال بود كلمبيا نتونسته بود ارزانتين رو ببره. واقعا شرم داره اينجور دروغ كفتن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر