فهرست
تلاش پرسپولیس برای تمدید قرارداد سه بازیکن: مثلث جوان
تلاش پرسپولیس برای تمدید قرارداد سه بازیکن: مثلث جوان

تلاش پرسپولیس برای تمدید قرارداد سه بازیکن: مثلث جوان

آی اسپورت - نتایج خوب پرسپولیس بعد از سال‌ها ناکامی، باعث شده مدیران فعلی باشگاه روندی متفاوت با سال‌های قبل در پیش بگیرند و سعی کنند قبل از پایان فصل، برای تمدید قرارداد کادرفنی و بازیکنان کلیدی به توافق برسند. اولین قدم در این راه، توافق با برانکو ایوانکوویچ بود. طاهری و برانکو برای همکاری در فصل آینده توافق کرده‌اند و طاهری امروز خبر داد برانکو، یک فصل دیگر هم در ایران می‌ماند.

مدیران پرسپولیس قصد دارند در مدت تعطیلات لیگ، با سه بازیکن کلیدی و جوانی که قراردادشان در پایان فصل تمام می‌شود هم توافق کنند. مهدی طارمی، ستاره و آقای گل لیگ گفته در صورت ماندن در ایران همچنان پیراهن پرسپولیس را می‌پوشد اما هنوز برای تمدید قرارادادش با باشگاه به توافق نرسیده است. امید عالیشاه و میلاد کمندانی، دو بازیکن دیگری هستند که قراردادشان فقط تا پایان فصل اعتبار دارد و باشگاه باید قرارداد جدیدی با آن‌ها امضا کند.

تمدید قرارداد مربی و بازیکنان پیش از پایان فصل، اقدامی بی سابقه در پرسپولیس است. تصمیمی که می‌تواند در بازی‌های پایان فصل، تمرکز تیم را بیشتر کند و بیشتر مربیان و بازیکنان تیم، نگران نقل و انتقالات و دغدغه انتخاب تیم جدید نباشند.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-14 14:21:17
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۰۱:۴۲
اس دقلال هم می خواد فرنازو برگردونه برگردون بزنه براشون!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر