فهرست
نکته روز: اعتراض عربستانی‌ها به نفع ذوب آهن
نکته روز: اعتراض عربستانی‌ها به نفع ذوب آهن

نکته روز: اعتراض عربستانی‌ها به نفع ذوب آهن

آی اسپورت - تلاش عربستان برای انتقال میزبانی بازی‌های نماینده‌های این کشور با نماینده‌های ایران، فعلا موفق بوده و احتمالا تیم‌های دو کشور در کشوری ثالث با هم بازی می‌کنند. دفاع مسئولان فدراسیون فوتبال در جلسه ویژه مربوط به این مسابقات هم نتوانست نظر مسئولان AFC را تغییر دهد. میزبانی در جایی غیر از ایران، مطمئنا برای تراکتورسازی و حتی سپاهان اتفاق خوبی نخواهد بود اما اوضاع ذوبی‌ها کاملا متفاوت است.

سبک بازی تیم گل‌محمدی روی زمین ناهموار فولادشهر، این فصل حسابی برای ذوبی‌ها دردسر درست کرده است. آن‌ها در بازی‌های خارج از خانه، صدرنشین لیگ هستند و در بازی‌های خانگی حتی بین نیمه بالای جدول هم جایی ندارند. ذوب آهن بین هفته پانزدهم تا نوزدهم، 5 بازی پیاپی خانگی انجام داد و فقط یکی از آن‌ها را پیروز شد. تنها برد ذوب آهن در 7 بازی اخیر، در بازی خارج از خانه با نفت تهران رقم خورده است.

حتی در لیگ قهرمانان آسیا هم ذوب آهن در قطر، لخویا را برد اما در اصفهان مقابل این تیم متوقف شد. با این شرایط، شاید بازی در دو کشور ثالث مثل ازبکستان و قطر، به ذوبی‌ها کمک کند روی چمنی هموارتر بتوانند بازی بهتری با النصر انجام دهند و شانس بالایی برای صعود و حتی صدرنشینی در این گروه داشته باشند. به خصوص که النصر این فصل بر خلاف فصل پیش حال و روز خوبی ندارد و در رده نهم جدول لیگ حرفه‌ای غربستان قرار گرفته است.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-03-14 17:03:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر