فهرست
کی روش در اولین تمرین تیم‌ملی: در 5 سال گذشته از زمین حرف زده‌ام
کی روش در اولین تمرین تیم‌ملی: در 5 سال گذشته از زمین حرف زده‌ام

کی روش در اولین تمرین تیم‌ملی: در 5 سال گذشته از زمین حرف زده‌ام

کارلوس کی‌روش در حاشیه تمرین امروز  تیم ملی فوتبال گفت: امروز روز نخست اردوی تیم ماست. در بخش نخست از تمرینات فرصت را به بازیکنان جوان داده‌ایم تا توانایی‌های خود را نشان دهند. در ادامه بازهم آنها را در اردوها خواهیم دید و شرایط‌شان را زیرنظر داریم. مطمئناً آنها را همچنان زیر نظر خواهیم داشت و بررسی می کنیم که می‌توانند تیم ملی را همراهی کنند یا خیر.
آیا برگزاری تمرین تیم ملی در سالن به خاطر نبود زمین تمرین بوده است یا مسئله دیگری؟ نه تمرین در سالن بخشی از برنامه‌های ما بود و دلیل دیگری نداشت.
اظهارنظر اخیر تاج مبنی براینکه اگر رئیس فدراسیون شود کی‌روش را حفظ خواهد کرد: من در مدت زمانی که مهدی تاج را می‌شناسم دستاوردهای زیادی در سازمان لیگ برای فوتبال ایران داشته است، تاج یکی از کاندیداهای ریاست فدراسیون است که مطمئناً اگر در این پست قرار بگیرد می‌تواند کمک زیادی به این فدراسیون کند.
 آیا مطرح شدن نام زمین تمرین‌هایی که در شأن تیم ملی نیست برای او عجیب نبود؟ من در مورد زمین تمرین تیم ملی در پنج سال گذشته به اندازه کافی صحبت کرده‌ام و در حال حاضر قصد ندارم هیچ صحبتی انجام دهم.
 تمرینات آینده تیم ملی همچنان در سالن برگزار خواهد شد یا خیر: در مورد اینکه قرار است در آینده در چه زمینی تمرین کنیم باید با افشین پیروانی صحبت کنم و فعلاً از وضعیت زمین تمرین تیم‌مان مطلع نیستم.
 دیدار ایران با تیم‌های عمان و هند حساس است: وقتی به رقابت‌های مقدماتی جام جهانی اشاره می‌کنید یعنی اینکه این رقابت‌ها به اندازه خودش اهمیت بالایی دارد و بسیار حساس است. برای ما بازی با عمان و هند اهمیت زیادی دارد، از این جهت که پیروزی در آنها و به دنبال آن صدرنشینی در گروه‌مان می‌تواند کمک شایانی به پیشرفت ما در رنکینگ فیفا کرده و تأثیر زیادی در قرعه‌کشی مرحله بعدی مسابقات انتخابی جام جهانی داشته باشد. از آذرماه که آخرین بازی تیم ملی برگزار شد مدت زمان زیادی گذشته و طی این مدت طولانی تیم ملی اردو و بازی نداشته است و بازیکنان در اختیار باشگاه‌ها بودند. ما قصد داشتیم این اردو گسترده‌تر باشد، اما به دلیل حضور برخی از ملی‌پوشان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا این موضوع تحقق پیدا نکرد. حالا باید ببینیم در ادامه راه چه اتفاقاتی می‌افتد.
آیا از امکانات فعلی که در اختیار تیم ملی قرار گرفت است، رضایت دارید؟ در حال حاضر چیزی که حائز اهمیت است این است که از نظر روحی و روانی تمام توان و تمرکز خود را روی دو بازی آینده بگذاریم. بعد از این دو بازی زمان کافی در اختیار داریم تا تیم ملی شرایط بهتری پیدا کند. در آن مقطع زمانی امکانات کافی در اختیار تیم ملی قرار خواهد گرفت و انتظار هم این است که چنین اتفاقی رخ دهد. جام جهانی نزدیک است و اولین بازی تیم ملی در مرحله بعد شهریورماه برگزار می‌شود. قطعاً فدراسیون نیز آنچه از دستش برمی‌آید برای صعود به جام جهانی باید انجام دهد.
     
آی اسپورت
2016-03-14 17:42:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر