فهرست
آب پاکی وزارت ورزش روی دست کفاشیان: زمان ثبت‌نام تمام شد
آب پاکی وزارت ورزش روی دست کفاشیان: زمان ثبت‌نام تمام شد

آب پاکی وزارت ورزش روی دست کفاشیان: زمان ثبت‌نام تمام شد

آی‌اسپورت-  پس از پایان زمان نام‌نویسی و انصراف کفاشیان به نظر می‌رسید دوران حضور او در فوتبال به پایان رسیده است اما رئیس همیشه خندان فوتبال با صحبت‌های دو روز اخیر خود نشان داد همچنان به ماندن در ساختمان سئول امیدوار است. کفاشیان معتقد است وزارت ورزش قول داده اساس‌نامه فدراسیون فوتبال که به اعتقاد او نامادری فوتبال است تغییر خواهد کرد و در این صورت باید دوباره به تایید فیفا برسد. در چنین شرایطی نام‌نویسی از نامزدها باید دوباره انجام شود و او معتقد است در آن زمان اگر حمایت لازم از او صورت گیرد بار دیگر برای ریاست نامزد می‌شود. اما صحبت‌های امروز سجاد معاون وزیر ورزش آب پاکی را روی دست کفاشیان ریخت. سجادی در این باره گفت: «باید برابر اساسنامه بررسی کنیم زمان ثبت‌نام تمام شده است و طبق اطلاعات من اساسنامه همه چیز را مشخص می‌کند». به نظر می‌رسد وزارت ورزش که فرصت خوبی برای دور کردن کفاشیان از فدراسیون فوتبال به دست آورد، دیگر حاضر نخواهد شد مهمترین فدراسیون ورزش کشور را به او پیشکش کند. در چنین شرایط کفاشیان هم باید قولی که از سوی وزارت به او دادند فراموش کند.


کدخبر:9412
  ۶  
آی اسپورت
2016-03-14 18:15:53
نظر دهید

۶ نظر
اسمان
دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۵۱
اقای کفاشیان جان بچه هات برو مردم شمارو نمیخواد.
برزو
دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۱۸
من نمیدونم چرا میگن کفاشیان بده و به درد فوتبالمون نمیخوره!! کارلوس کیروش رو همین کفاشیان اورد و حتی خود کیروش هم دوست داره با کفاشیان کار کنه.// بازیهای خوبی که جلوی ارژانتین و سوئد و شیلی و... کردیم هم هنوز یادمونه // تو اسیا هم که همیشه تو این مدت اول بودیم // تو فوتسال اقایان و بانوان هم که عالی کار کردیم / چند دفه هم بهترین فدراسیون اسیا شناخته شدیم/ یه کرسی مهم هم که تو afc گرفته همین کفاشیان! // والا نمیدونم قبلا مثلا دادکان و ... چه گلی به سر این فوتبال زدند که حالا همه ی رسانه ها گیر دادند به خنده های کفاشیان و میخوان بره!// تنها ایراد کفاشیان فقط این بوده که داوریها به نفع لنگ هستش وگرنه هیچ مشکلی نداره
جیم
دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۳۴
دورخیز وزارت برای اتمام پروژه ی گند زدن به فوتبال بد تر از چیزی که هست. از تیم المپیک شروع شده و ایشالا با عدم صعود به جام جهانی و یحتمل رفتن تا استانه ی تعلیق دوباره پابان خواهد پذیرفت.

تا ایشالا بالاخره دولت فخیمه و تک تک احاد جامعه قشنگ شیر فهم شن چه ادمهای نالایقی بر مصدر کارند.
جیم
دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۳۴
کامنت آسمان مصداق کامل رشد نیافتگی جامعه ... اساسا خواستن یا نخواستن مردم نباید در تعیین سمت ریاست فدراسیون فوتبال نقشی زیادی داشته باشه، مگه نظر سنجی برنامه نود ه.

قاعدتا اساسنامه ای باید موجود باشه و رئیس فدراسیون از حقوق دست امدر کاران فوتبال، باشگاه ها و باقی اهالی، به بهترین شکل دفاع کنه. مقبولیت عام عنصر تعیین کننده نمایندگی مجلس یا رئیس جمهوری ه. سمت های تخصصی و مدیریتی با نظر صاحبان منافع باید تعیین بشه نه مقبولیت عام که هفتگی، ماهیانه یا با یک برد و باخت عوض میشه.
-
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۰۱:۵۳
فعلا کفاشیان از همه بهتره
-
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۰۸:۴۸
کفاشیان رییس موفقی بوده در فدراسیون فوتبال اما لمپنیسم حاکم بر رسانه های ورزشی هیچوقت نتونسته این واقعیت رو بپذیذه و با درشت نمایی ضعفهای حداقلی و تمسخر خصلت خوب خندان بودن او که در همه جا نکته مثبتی است سعی در تضعیف بی دلیل او داشته. حقا که شما ورزشی نویسان باید چهره عبوس و درهم آجورلو را تحمل کنید تا قدر عافیت بدانید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر