فهرست
بازگشت به سبک کفاشیان: اساسنامه اصلاح شود، ثبت نام می‌کنم
بازگشت به سبک کفاشیان: اساسنامه اصلاح شود، ثبت نام می‌کنم

بازگشت به سبک کفاشیان: اساسنامه اصلاح شود، ثبت نام می‌کنم

آی اسپورت - ثبت نام نکردن علی کفاشیان، شوک لحظه آخری به انتخابات فدراسیون فوتبال بود. امیر عابدینی ادعا کرد کفاشیان بعد از جلسه‌ای با مسئولان امنیتی و وزارت ورزش، تصمیم گرفته در انتخابات شرکت نکند اما همچنان حرف و حدیث‌ها، خبر از شانس بالای رئیس برای بازگشت می‌داد.

کفاشیان امروز، نشان داد هنوز پرونده ریاستش بر فدراسیون بسته نشده و شاید اوایل سال 95 او دوباره بازی را به نفع خودش برگرداند: «اوایل سال آینده جلسه‌ای با سجادی در این باره خواهیم داشت هنوز مشخص نیست که نام‌نویسی کنم. طبق اساسنامه فعلی نمی‌توانم ثبت‌نام کنم اما اگر اصلاح شود شاید ثبت‌نام کنم.»

اصلاح اساسنامه و تایید آن توسط فیفا، زمان زیادی می‌برد و کفاشیان می‌خواهد در این فرصت، شرایط را برای حضورش در انتخابات فدراسیون فوتبال مهیا کند. رئیسی که اعتقاد دارد در این سال‌ها بر خلاف حرف‌های وزیر، بهترین عملکرد را داشته است: «با توجه به بودجه و امکاناتی که داده شده است عملکرد خوب بود و قرار شد کارها به خوبی انجام شود ما هم به توجه به اینکه کمترین بودجه را داشتیم بهترین کارها را انجام دادیم.»

با تغییر ساختار مجلس، بحث برکناری وزیر ورزش که بخاطر رای نیاوردن دیگر گزینه‌های دولت در مجلس نهم به صندلی وزارت رسیده بود، جدی‌تر از همیشه شده است. ماندن یا رفتن کفاشیان از فدراسیون، شاید آخرین چالش گودرزی در وزارت ورزش باشد. وزیری که می‌خواهد این بار، بازنده از زمین فوتبال بیرون نرود.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-03-14 18:08:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر