فهرست
انتقاد بنگر از رای کمیته انضباطی: بر اساس کدام سابقه محروم شدم؟
انتقاد بنگر از رای کمیته انضباطی: بر اساس کدام سابقه محروم شدم؟

انتقاد بنگر از رای کمیته انضباطی: بر اساس کدام سابقه محروم شدم؟

آی اسپورت - محرومیت یک جلسه‌ای محسن بنگر و محکوم شدن او به پرداخت 5 میلیون تومان. با واکنش این بازیکن روبرو شد. بنگر مقابل تراکتورسازی، با عشوری درگیر شد و کمیته انضباطی اعلام کرده بخاطر سوابق این بازیکن، او را یک جلسه محروم کرده‌اند. بنگر به فارس گفته بیشتر از حکم، از این ادعا ناراحت است: «واقعا نمی‌دانم چه باید بگویم. بازیکن حریف من را هل داد، 3 میلیون جریمه شد، من که از خودم دفاع کردم 5 میلیون تومان! آقایان گفته‌اند بر اساس سوابق قبلی یک جلسه محروم شدم، اما سوال من این است که من بر اساس کدام سابقه محروم شدم که خودم خبر ندارم؟ در بازی با تراکتورسازی سومین کارت زردم در لیگ امسال را گرفتم و برای اولین بار محروم شدم، اما آقایان صحبت از کدام سوابق قبلی می‌کنند؟ شاید کارت زردهای من در شموشک و سپاهان را هم حساب کردند که صحبت از سوابق قبلی می‌کنند! من بیش‌تر از این صحبتی ندارم، اما امیدوارم این گونه رأی دادن برای همه تیم ها باشد.»
بنگر در جواب این سوال که چرا رحمتی بخاطر هل دادن بازیکن پدیده محروم نشده گفت: «به هر حال آنها استقلال هستند و انگار زور آقایان فقط به پرسپولیس می‌رسد. در رأی صادرشده آمده که حکم قطعی است و من هم اعتراضی به این حکم ندارم. می‌روم خانه و استراحت می‌کنم، اما واقعا دست‌شان درد نکند، ما می‌خواستیم در هفته بیست و چهارم برای هادی نوروزی جشن بگیریم، اما با این رأی من نمی‌توانم در این جشن باشم. دست‌شان درد نکند.»


کد خبر: 9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-03-14 20:13:16
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۳۳
وقاحت و بی شرمی لنگیا باورکردنی نیست
-
دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۵۸
امیدوارم همچنان تا اخر فصل محروم بمونه. چون خیلی بد سوتی میده. از طرفی اومانیا خیلی آماده و خوبه. اگه نباشه امید هست بریم صدر. ولی هر بار نابود میکنه تیم را...
-
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۰۱:۱۱
آقا بنگر چشم بسته غیب میگی؛ تفاوت محرومیت صادقیان و کرار رو یادته ؟
بالاخره باید یه جوری سوزش و کمبود و عقده خودشون رو نشون بدن ؛ ستاره های پوشالی بزنن تو سینه که بین 4 تا اردک مثل یه غاز اول شدن و بیان واس ما بق بق کنن.
استقلالی اگه فوتبالیست بود که اسطوره اش نمیشد یه بچه قرتی به اسم فرناز
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر