فهرست
گزارش تصویری: حضور فعال برندهای ورزشی در ویترین جام جهانی
گزارش تصویری: حضور فعال برندهای ورزشی در ویترین جام جهانی

گزارش تصویری: حضور فعال برندهای ورزشی در ویترین جام جهانی

آی اسپورت- جام های جهانی همواره بازر داغی است برای ارائه بهترین ها و همچون نمایشگاه های بین المللی عمل می کنند تا غول های صنعتی ورزشی با بهترین محصولات خود بتوانند بازار را برای چهار سال آینده بدست گیرند.

شرکت های بزرگ تولید کننده ی محصولات ورزشی که در راس آن ها دو غول آدیداس و نایکی حضور دارند با بکارگیری بروز ترین دستاوردهای علمی جهان محصولاتی عجیب را در ویترین جام جهانی برزیل به نمایش خواهند گذاشت. 

جام جهانی صرف نظر از آنکه می تواند محلی باشد برای درخشش تیم های ملی و معرفی استعدادهای جدید در جهان فوتبال برای غول های صنعتی نیز حائزاهمیت است شرکت آدیداس که بکی از مهمترین و معروف ترین برند های ورزشی دنیاست در واکنش به معرفی "ماگیستا" کفش جدید نایکی کفش های جدید را طراحی و ارائه داده است که فرمی عجیب و غیر معمول دارد این کفش ها با ساق های بلند جای جوراب های ورزشی را می گیرد و در آن قلم بند نیز تعبیه شده است.


Der „Primeknit FS“ von Adidas wird in limitierter Auflage in schwarz-weiß-rotem Design erhältlich sein. Das genaue Erscheinungsdatum ist noch nicht bekannt. Preis: mindestens 250 Euro


کفش های جدید آدیداس به تعدادی محدود تولید شده است هنوز زمان دقیق ورود آن ها به بازار مشخص نیست.


کلاوس فیشر ستاره ی اسبق شالکه در مورد کفش های جدید آدیداس می گوید:" به نظر با این کفش ها دیگر مشکلاتی مانند پارگی رباط صلیبی و مصدومیت های دیگر برای بازیکنان رخ نخواهد داد."Erstverkauf: Der „Magista“ kann ab dem 29. April über Nike.com vorbestellt werden. Ab dem 22. Mai ist der Schuh dann auch im Einzelhandel erhältlich


ماگیستا کفش جدید طراحی شده توسط شرکت نایکی


Via Twitter präsentierte Bayerns Mario Götze den Nike „Magista“


ماریو گوتسه نیز که با شرکت نایکی قرارداد دارد از کفش های جدید خود راضی است و می گوید:" زمانیکه من با این کفش ها بازی می کنم احساس این را دارم که کفش جزئی از بدنم هست."


نظر شما: کدام یک را بیشتر می پسندید؟ ایا این رنسانسی در کفش های ورزشی خواهد بود؟

     
آی اسپورت
2014-04-02 23:02:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر