فهرست

استقلال مظلومی و یک ویژگی خطرناک: تعداد بالای مصدومین

آی اسپورت - تعداد بازیکنانی که در زمان مربیگری مظلومی در استقلال مصدوم شده‌اند چشمگیر است. سرمربی استقلال که در فصل دهم و یازدهم هدایت استقلال را برعهده داشت در آن ایام هم با مصدومانی مواجه بود. اواسط فصل دهم بود که میلاد میداودی به دلیل برخورد شدید با سالارزاده، مدافع ملوان از ادامه لیگ محروم شد. در همان فصل نیز محسن یوسفی با مصدومیت‌های بسیاری مواجه بود و هرگز نتوانست برای استقلال بازیکن مفیدی باشد. فصل یازدهم نیز کیانوش رحمتی در هفته بیست و هفتم رباط پاره کرد و از ادامه لیگ محروم شد. در همان فصل تیموریان نیز یازده هفته را به دلیل مصدومیت از ناحیه انگشت پا از دست داد و جباری و زندی نیز هر کدام 10 هفته در ترکیب استقلال نبودند که علت غیبت این بازیکنان نیز مصدومیت بود.
حال در فصل پانزدهم که استقلال دوباره به مظلومی رسیده تعداد مصدومان استقلال چشمگیر است. خسرو حیدری تا همین زمان هشت هفته را به دلیل مصدومیت از دست داده است. یعقوب کریمی و علیرضا رمضانی نیز وضعیت مشابهی دارند و محسن کریمی را هم باید در دسته همین مصدومان قرار داد که هفته‌هایی را در ترکیب استقلال نبود. دست آخر هم که روزبه چشمی با مصدومیت شدید مواجه شد و به دلیل پارگی رباط پا قادر به همراهی استقلال تا پایان فصل نیست. همه مصدومیت‌هایی که در زمان مربیگری مظلومی برای بازیکنان استقلال به وجود آمده را البته نمی‌توان به پای این مربی نوشت. بسیاری از این مصدومیت‌ها حاصل خطاهای شدید بازیکنان حریف و یا بدشانسی‌ها بوده اما جالب توجه است که وقتی مظلومی روی نیمکت استقلال می‌نشیند تعداد مصدومان این تیم هم فزونی می‌گیرد.

منبع: ایران ورزشی
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-15 08:00:30
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۰۹:۱۸
بد تر از همه میداوودی بود خیلی حیف شد
-
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۳۰
دلیلش دقیقاً خود مظلومیه چرا که تیم ایشون اول فصل بدن سازی نمیکنه و این کارو همراه با تمرینات بین مسابقات انجام میده.این دلیل مصدومیت بازیکناست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر