فهرست
کومان: حاضرم پول هم بدهم تا سرمربی این بارسلونا شوم
کومان: حاضرم پول هم بدهم تا سرمربی این بارسلونا شوم

کومان: حاضرم پول هم بدهم تا سرمربی این بارسلونا شوم

آی اسپورت - هدایت تیمی پرستاره با خط حمله‌ای ترسناک که مثلثی متشکل از لیونل مسی، لوئیز سوارز و نیمار دارد، آرزوی هر مربی است و رونالدو کومان، سرمربی حال حاضر ساوتهمپتون نیز از این قاعده مستثنی نیست.
ستاره پیشین کاتالان‌ها که بخشی از بهترین روزهای دوران بازیگری‌اش را در ورزشگاه نیوکمپ سپری کرد، در گفت‌و‌گو با رادیو کادناسر در پاسخ به این سؤال که این مرد هلندی دوست دارد سرمربی بارسلونا شود یا نه، اظهار داشت: من حاضرم پول هم بدهم تا بازیکنان بارسلونا را تمرین بدهم. داشتن چنین بازیکنانی در تیم‌تان فوق‌العاده است. شما به عنوان یک سرمربی واقعاً نیازی نیست که چیزهای زیادی به آنها بیاموزید. آنها خودشان دقیقا می‌دانند که چه کارهایی باید انجام دهند. تنها کاری که شما به عنوان سرمربی بارسلونا باید انجام دهید این است که آنها را برای بازی در کنار یکدیگر آماده کنید و به آنها مفهوم احترام متقابل را منتقل کنید که این همان کاری است که لوئیس انریکه انجام داده است.
کومان در پاسخ به این سؤال که آیا صحت دارد، باشگاه بارسلونا در صدد استخدام وی بوده است، تأکید کرد: درست است که لاپورتا در سال 2003 تلاش کرد که با من قرارداد ببندد اما این باشگاه نتوانست آژاکس را متقاعد کند تا به فسخ شدن قراردادش با من رضایت دهد و به همین دلیل بارسا به سراغ فرانک ریکارد رفت. در هر حال اینکه شرایط برای من و بارسا می‌توانست متفاوت باشد، صحت دارد.
رونالدو کومان در فاصله ساله 1989 تا 1995 به عنوان هافبک - مدافع بازی کرد و در فاصله سال‌های1998 تا 2000 هم به عنوان کمک مربی فعالیت داشت.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-03-15 10:35:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر