فهرست
آبی‌ها خرداد در سوئد؛ حواس استقلال به اردوی تیم ملی هست؟
آبی‌ها خرداد در سوئد؛ حواس استقلال به اردوی تیم ملی هست؟

آبی‌ها خرداد در سوئد؛ حواس استقلال به اردوی تیم ملی هست؟

آی اسپورت - سفر استقلال به سوئد منتفی شد. سفری که از ابتدا معلوم نبود با چه تدبیری برنامه‌ریزی شده و قرار است استقلال با تیمی بازی کند که نامی نیست و اسمش کمتر به گوش رسیده. پرویز مظلومی دلش با این سفر نبود و از مسوولان استقلال خواست که این سفر لغو شود. استدلال مظلومی درست بود. بازیکنان ممنوع الخروجی استقلال نمی‌توانستند در این سفر با استقلالی‌ها همراه شوند، تعداد مصدومان این تیم کم نیست و ملی‌پوشان هم باید در اردوی تیم ملی باشند. وقتی این مسائل را کنار هم می‌گذاری متوجه می‌شوی که برنامه سفر استقلالی‌ها به سوئد برنامه‌ای بدون تفکر بوده است اما از طرفی لغو این سفر غرامت 200 میلیونی برای آنها خواهد داشت! با این اوصاف باید فکری می‌کردند تا در شرایط مالی استقلال ضمن لغو سفر غرامت 200 میلیونی را هم پرداخت نکنند.
روز گذشته در لا به لای خبرهایی که از لغو سفر استقلالی‌ها به سوئد به گوش می‌رسید، خبر رسید که استقلال به سوئد می‌رود اما نه در فروردین بلکه استقلالی‌ها باید چمدان‌های خود را خردادماه برای این سفر ببندند. سرپرست باشگاه استقلال هم با تایید این خبر گفت: «ما چندین مصدوم به همراه چندین بازیکن ملی‌پوش داریم که نمی‌توانستیم در این اردو از آنها استفاده کنیم. در ضمن چند بازیکن هم مشکل خروجی داشتند که در تلاش بودیم مشکل آنها را حل کنیم. ما برای حضور در این اردو نیاز به حضور همه بازیکنان داشتیم تا بتوانیم بهره لازم را از این اردو ببریم. در کل وقتی دیدیم شرایط برای استفاده کامل از اردو وجود ندارد با هماهنگی لازم این اردو را لغو کردیم و سفر استقلالی‌ها به سوئد منتفی است. بنا داریم بعد از پایان لیگ به سوئد برویم.»
البته این تصمیم استقلالی‌ها هم به دور از تدبیر است چرا که تیم ملی در خردادماه هم اردو دارد و باز هم استقلالی‌ها برای رفتن به سوئد باید دور ملی‌پوشان خود را خط بکشند.

منبع: ایران ورزشی
     
آی اسپورت
2016-03-15 11:02:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر