فهرست
کاپیتان رحمتی؛ این بود ستاره‌ی مورد انتظار+ عکس
کاپیتان رحمتی؛ این بود ستاره‌ی مورد انتظار+ عکس

کاپیتان رحمتی؛ این بود ستاره‌ی مورد انتظار+ عکس

کاظم ملکپور 
آی‌اسپورت-سیدمهدی رحمتی امروز ستاره‌ی دیدار استقلال و الجزیره‌ی امارات بود، همان ستاره‌ی افول کرده‌ای که همه به وضوح می‌دانستند اگر اوج بگیرد استقلال نیز اوج خواهد گرفت. رحمتی که بازوبند استقلال را نیز بر بازو داشت با چند سیو فوق‌العاده‌ تمام ستارگان الجزیره را از علی مبخوت گرفته تا سای‌سیدو، ستاره‌ی اسبق منچسترسیتی ناکام گذاشت تا قلعه‌نوئی نفسی آرام بکشد و با تعویض‌های طلائی خود در جبهه‌ی تهاجمی تیم را به جریان رقابت برای صعود به مرحله‌ی حذفی بازگرداند.
بدون تردید حضور کارلوس کی‌روش در ورزشگاه در واکنش‌های سید بی‌تاثیر نبود . امروز رحمتی در درون دروازه‌ی آبی‌پوشان پایتخت ایستادگی کرد تا کمر استقلال نشکند و همچنان امیدوار بماند.
حالا دروازه‌بان اسبق تیم ملی برای بازپس‌گیری موقعیت از دست رفته‌ی خود در تیم ملی باید در دو بازی باقی‌مانده در لیگ برتر و همچنین دو بازی باقی‌مانده در مرحله‌ی گروهی لیگ قهرمانان آسیا به همین زیبائی، بی‌نقص و مطمئن بدرخشد و تا حد ممکن کلین‌شیت‌ کند تا جدا از بروز مجدد ارزش‌های خود، استقلال را در دو ماموریت تقریبا غیرممکن، یعنی قهرمانی در لیگ برتر و البته صعود به مرحله‌ی حذفی لیگ قهرمانان آسیا یاری کرده باشد تا شاید شانس آخر هم از راه برسد ... 

عکس اختصاصی آی اسپورت . رضا سعیدی پور 

عکس های بیشتر را در عکس آنلاین ببینید .

     
آی اسپورت
2014-04-02 23:06:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر