فهرست
مظلومی: هدفم در سال سوم فینال لیگ قهرمانان آسیا است
مظلومی: هدفم در سال سوم فینال لیگ قهرمانان آسیا است

مظلومی: هدفم در سال سوم فینال لیگ قهرمانان آسیا است

آی اسپورت - پرویز مظلومی امروز در حاشیه تمرین استقلال در یک نشست خبری شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. سرمربی استقلال راجع به مسائل مختلفی صحبت کرد که گزیده صحبت‌های او را می‌خوانید:
*من دیدم که سخنگوی باشگاه صحبت کرده بود و مدعی شد که قرارداد من مشروط است. اما همین جا اعلام می‌کنم من هیچ قرارداد مشروطی با استقلال ندارم و تفاهم‌نامه‌ام دو ساله است. اگر نظر هیأت مدیره این باشد که من نباشم می پذیرم.
*من برای کی‌روش احترام قائلم ولی او چرا مجیدی را دعوت نکرد که در اردوی گذشته حضور داشت؟ البته او یک جوان به نام محسن کریمی و سجاد شهباززاده که مدت‌ها بود باید انتخاب می‌شد را دعوت کرد ولی انتظار ما بیشتر بود که بازیکنان استقلال به جز این سه نفر به تیم ملی دعوت شوند. به خصوص که تیم ما به فینال جام حذفی رفته است. هر چند شاید اگر حیدری و چشمی مصدوم نمی‌شدند آنها هم در اردو حضور پیدا می‌کردند.
*در برنامه من جوانگرایی وجود داشت که قطعا این موضوع تبعات هم دارد و همه چیز احتیاج به زمان خواهد داشت. من قول سهمیه‌گرفتن داده بودم و در برنامه‌ام برای سال دوم قهرمانی گنجانده شده بود. در سال سوم هم فینالیست آسیا می‌شویم البته این برنامه من بود. من فکر می‌کنم با حمایت مردم و هواداران می‌توانیم قهرمان شویم و باید کمی صبور باشیم.
*در برخی بازی ها به خاطر داشته هایمان نمی توانیم خوب بازی کنیم. برای بازی خوب باید مهره های تهاجمی داشته باشیم که در بعضی بازی ها دست ما خالی بوده است اما در مجموع من از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. از بیرون برخی ها فشار می آورند که تیم ما خوب بازی نکرده است. نمی دانم این مسائل برای چیست. تیم رقیبمان ۳ امتیاز کسر می کند هیچ کس چیزی نمی گوید و به آن اشاره ای هم نمی شود اما در مورد ما این مسائل بیان می شود. خوشبختانه ما در برخی بازی ها خوب بازی کرده ایم مگر می شود مقابل سپاهان در اصفهان یا تراکتورسازی در تبریز فوتبال بازی نکنیم و امتیاز بگیریم؟ مگر می توان مقابل این تیم ها بدون اینکه فوتبال بازی کنیم گل بزنیم؟ با توجه به شرایطی که داشته ایم از نتیجه و عملکرد بازیکنان راضی هستم. البته این را هم انکار نمی کنم که در برخی بازی ها خوب نبودیم آن هم به خاطر داشته هایمان بوده است.

کد خبر:9402
  ۴  
آی اسپورت
2016-03-15 12:17:29
نظر دهید

۴ نظر
-
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۴۴
انشاالله استقلال به زودی سومین ستاره رو هم می گیره
-
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۲۳:۴۵
بابا با کدوم تاکتیک
تو روبروی تیمای ته جدولی هم کم میاری چطوری میخوای از پس کره وژاپن و مابقی بربیای
یکم منطقی حرف بزن
ایمون زاید
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۲۳:۴۷
زکی
-
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۲۳:۵۱
زارتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر