فهرست
رونمایی از مدیر بازداشت شده پرسپولیسی؛ «ح – م» کیست؟
رونمایی از مدیر بازداشت شده پرسپولیسی؛ «ح – م» کیست؟

رونمایی از مدیر بازداشت شده پرسپولیسی؛ «ح – م» کیست؟

آی اسپورت - روز گذشته خبرگزاری منتسب به قوه قضاییه از دستگیری معاون سابق عباس انصاری فرد خبر داد و نوشت: «بر اساس تحقیقات به عمل آمده از سوی مقام قضایی در شعبه دو ویژه رسیدگی به جرایم ورزشی دادسرای فرهنگ و رسانه، "ح . م" قائم مقام اسبق پرسپولیس با حکم مقام قضایی روانه زندان شد.»
 پیگیری این ماجرا نتایج جالب و البته عجیبی را به همراه داشت! شخصی به نام "حسین منتظرالموعود" که زمان مدیرعاملی انصاری فرد در پرسپولیس، معاون باشگاه و در واقع معاون انصاری فرد بود، همان زمان با هماهنگی مدیرعامل وقت شرکتی در دبی تاسیس می کند و میان این شرکت و باشگاه پرسپولیس تفاهم نامه ای امضا می شود که در ادامه با جدایی انصاری فرد از پرسپولیس، مجموعه سرخ این تفاهم نامه را کنار گذاشته و با شرکت تاسیس شده در دبی همکاری نمی کند.
 جالب است که این فرد پس از مدتی که پول باشگاه پرسپولیس را به صورت غیرمجاز در کشور امارات سرمایه‌گذاری کرده بود، با شکایت از باشگاه پرسپولیس مدعی طلب غرامت 15 میلیارد تومانی می شود اما وقتی قاضی پرونده به بررسی این شکایت می پردازد، با به دست آوردن مدارک جدید، به این نتیجه می رسد که معاون وقت باشگاه با پولی که از بودجه پرسپولیس به او داده اند این شرکت را راه اندازی کرده ولی این شرکت به نام پرسپولیس نیست و شخصی ثبت شده است.
 با این حساب قاضی حکم به بازداشت شاکی می دهد تا مشخص شود او به چه حقی با بودجه باشگاه پرسپولیس یک شرکت شخصی در دبی ثبت کرده و حالا با استفاده از همان شرکت، مطالبه میلیاردی از باشگاه دارد؟!

منبع: جام نیوز
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-15 13:34:06
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۴۳
باشگاه بی فرهنگی غیر ورزشی اوین پولیس
-
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۴۴
خفع
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر