فهرست
روز خوب بیگ زاده ؛ تنه به تنه با مسی ؟!
روز خوب بیگ زاده ؛ تنه به تنه با مسی ؟!

روز خوب بیگ زاده ؛ تنه به تنه با مسی ؟!

آی‌اسپورت-استقلال تهران بالاخره پس از دو شکست متوالی و کسب یک تساوی در مرحله‌ی گروهی لیگ قهرمانان، دور برگشت این رقابت‌ها را با یک پیروزی خارج از خانه‌ی ارزشمند برابر الجزیره آغاز کرد تا امید صعود، هرچند اندک بار دیگر به اردوی آبی‌پوشان پایتخت باز گردد.
آبی‌پوشان که در این دیدار نمایش قابل‌قبولی را ارائه کردند و تعویض‌های ارزشمند امیر قلعه‌نوئی نیز زمینه‌ی نتیجه‌گیری از این نمایش قابل‌قبول را فرآهم کرد، یک ستاره‌ی ستودنی در ترکیب داشتند که عملکرد او بواسطه‌ی حرکات تکنیکی و نمایشی زیبا به شدت در چشم هواداران قرار گرفت.
این ستاره‌ی ستودنی، هاشم بیک‌زاده بود که امروز کمی جلوتر از خسرو حیدری در جناح راست در تمامی نفوذهای استقلال از این جناح شرکت داشت و بارها و بارها با حرکات تکنیکی مدافعان حریف را محو کرد و به نفوذ خود ادامه داد. گرچه اغلب نفوذهای بیک‌زاده سرانجامی چندان قابل دفاعی نداشت و چندان برای دروازه‌ی الجزیره خطرساز نشد، اما نفوذهای این ملی‌پوش از حیث حرکات تکنیکی و نمایشی سریالی که پیش از این از او سراغ نداشتیم، چشم هواداران و بخصوص کارلوس کی‌روش حاضر در ورزشگاه را تسخیر کرد.
گویا هاشم از همان شب قرعه‌کشی جام جهانی 2014 و اعلام هم‌گروهی ایران و آرژانتین هر شب به یاد دوئل با لیونل مسی سر بر بالین می‌گذارد!

عکس های بازی الجزیره - استقلال را در عکس آنلاین ببینید .

     
آی اسپورت
2014-04-02 23:10:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر