فهرست
آمار بیشترین گل از روی ضربه کاشته؛ رئال اول، بارسا سوم
آمار بیشترین گل از روی ضربه کاشته؛ رئال اول، بارسا سوم

آمار بیشترین گل از روی ضربه کاشته؛ رئال اول، بارسا سوم

آی اسپورت- ر‌ئال‌ ماد‌رید در دیدار یکشنبه شب برابر لاس پالاماس با دو ضربه سر سرخیو راموس و کاسیمیرو به گل دست یافت و بازی را با پیروزی پشت سر گذاشت. این توپ‌ها از روی نقطه کرنر ارسال شده بود. مادرید در لالیگا بیش از تیم‌های دیگر از ضربات کاشته به گل رسیده است. آنها در میان پنج لیگ برتر اروپایی نیز با 22 گل رتبه نخست را در این مورد به خود اختصاص دادند. سفید پوشان تاکنون 83 گل در لالیگا به ثمر رساندند که 26.5 درصد آن از روی ضربات کاشته وارد دروازه حریفان شده است. آنها از تاتنهام، تیم دوم لیگ برتر انگلیس با 21 گل پیش هستند. سپس از آن بارسلونا و موناکو 19 گل قرار دارند. در آلمان، اشتوتگارت تیمی است که بیشترین بهره را از ضربات کاشته برده است. در ایتالیا نیز تیم فوتبال رم با 16 گل از همه بالاتر است.

در لیگ قهرمانان اروپا نیز مادرید از این ضربات بیشترین استفاده را کرده است و جلوتر از بایرن مونیخ (12 گل)، پا‌ر‌ی ‌سن‌ ژر‌من (15 گل)، منچسترسیتی (12 گل)، اتلتیکومادرید (10 گل) و یوونتوس (13 گل) است.

کریستیانو رونالدو با 10 گل در میان مادریدی‌ها بیشترین گل را از این نقاط به ثمر رسانده است. او 6 گل از روی نقطه پنا‌لتی‌، یک گل از طریق ضربه آزاد، یک گل ضربه غیر مستقیم و دو گل از ارسال از روی نقطه کرنر زده است. سپس از گرت بیل با چهار، کریم بنزما با سه، راموس با دو و کاسیمیر و په‌په و خامس رودریگس با یک گل قرار دارند.

تیم‌های اروپایی که بیشترین گل‌ها را از ضربات کاشته به دست آورده‌اند

ر‌ئال‌ ماد‌رید – اسپانیا 22
تاتنهام – انگلیس 21
بارسلونا – اسپانیا 19
موناکو – فرانسه 19
مون پلیه – فرانسه 17
اشتوتگارت – آلمان 17
رم – ایتالیا 16
سنت اتین – فرانسه 16
آنژه – فرانسه 16
کریستال پالاس – انگلیس 16
درام اشتات – آلمان 16
لسترسیتی – انگلیس 15
پا‌ر‌ی ‌سن‌ ژر‌من – فرانسه 15
     
آی اسپورت
2016-03-15 14:04:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر