فهرست
مهمان ویژه برنامه آخر سال نود: جناب خان نارگیله؟
مهمان ویژه برنامه آخر سال نود: جناب خان نارگیله؟

مهمان ویژه برنامه آخر سال نود: جناب خان نارگیله؟

آی اسپورت - چند سال قبل، فردوسی‌پور تصمیم گرفت در آخرین برنامه سال نود، همزمان سه مهمان طنز را به برنامه‌اش دعوت کند. رامبد جوان، حبیب رضایی و سروش صحت که با شوخ طبعی و خلاقیت‌شان یکی از به یادماندنی‌ترین شب‌های این برنامه را ساختند. از آن زمان، فردوسی‌پور تلاش کرده آخرین برنامه سالش حال و هوایی متفاوت با دیگر برنامه‌های داشته باشد.

برنامه نود در آخرین دوشنبه سال 94، تحت تاثیر اتفاقات مهم هفته و برگزاری مسابقات لیگ برتر بود. به همین دلیل، فردوسی‌پور مجوز پخش یک برنامه ویژه در جمعه شب را از مدیران شبکه گرفته تا برنامه مورد علاقه پایان سالش را روی آنتن ببرد. قرار است در این برنامه، «جناب خان» کاراکتر محبوب خندوانه به عنوان مهمان ویژه حضور داشته باشد. خندوانه امسال به لطف محبوبیت «جناب خان»، عنوان محبوب‌ترین برنامه سال را از نود گرفت اما فردوسی‌پور همچنان محبوب‌ترین مجری صدا و سیما باقی ماند.

بحرانی صداپیشه شخصیت جناب خان در روزهای اخیر، تلویحا رفتنش به برنامه نود را تایید کرده و حتی گفته می‌شود حضور جناب خان در برنامه آخر سال، یکی از شروط فردوسی‌پور برای رفتن به خندوانه بوده است. تقابل محبوب‌ترین مجری و محبوب‌ترین کاراکتر سال، که احتمالا بیننده‌های نود در روزهای پایانی سال را سر ذوق می‌آورد.
کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-15 15:03:05
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۵۰
خندوانه به خاطر جناب خان محبوب شده رامبد جوان به خودش گرفته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر