فهرست
یادداشت/ گل های اتلتیکو به موقع از راه رسیدند
یادداشت/ گل های اتلتیکو به موقع از راه رسیدند

یادداشت/ گل های اتلتیکو به موقع از راه رسیدند

بن هیوارد
گل های اتلتیکو خشک شده بودند. این تیم در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل آیندهوون 10 نفره موفق به گلزنی نشد. تا قبل از گل آنتونیو گریزمان مقابل رئال مادرید هم 300 دقیقه بود که گلی نزده بود.
عدم گلزنی شاگردان سیمئونه در دیدار رفت مقابل آیندهوون 10 نفره و در حالی که به بازی سلطه داشت، به این معنی است که آن ها باید در بازی برگشت سه شنبه شب جبران کنند و همه چیز به بازی امشب بستگی دارد. هرچند که بعد از دربی این تیم به روزهای خوب گلزنی اش بازگشته است. قبل از بازی دربی اما این تیم در 3 بازی تنها یک گل زده بود. در کل دقایق بدون گل این تیم به 322 رسیده بود. آماری که بدترین آمار گل نزدن سیمئونه از سال 2011 بوده است. اما گریزمان در دربی گل زد و باعث برد تیمش شد.
از آن زما البته اوضاع فرق کرده است. از 3 بازی بعد از دربی اتلتیکو در هر بازی 3 گل زده است. سوسیداد را 3 بر صفر، والنسیا را 3 بر یک و دپورتیوو را 3 بر صفر شکست داده است.
گریزمان هم در همه آن بازی ها تعویض شده است. او حالا در 4 بازی آخر برای تیمش گل زده است. در این فصل او تا اینجا در همه رقابت ها 23 گل برای تیمش زده است. فصل پیش او در 54 بازی 25 گل زده بود. اما سیمئونه باز هم از او توقع بیشتری دارد. او گفته بود که امیدوار است گریزمان خواسته های تیم را برآورده کند و کاری که هم تیمی هایش از او توقع دارند را انجام دهد.
در بازی های اخیر اما اتلتیکو نشان داده که پیشرفت کرده است. این تیم با سرعت یانیک کاراسکو و لوسیانو ویتو مشکلاتی برای حریفان ایجاد کرده و فلیپه لوئیز هم در حرکات تهاجمی عملکرد فوق العاده ای داشته است.
کاراسکو به تیم سیمئونه بعدی جدید بخشیده است. آن هم با سرعت و توانایی بازی با توپش در اطراف محوطه جریمه. ویتو هم با قدرت پیشروی بازیکنان را سرگرم خودش می کند. این بازیکن آرژانتینی هنوز گل نزده است، اما تلاش و بازی تاثیرگذارش باعث شده اتلتیکو مقابل دروازه حریفان موقعیت های خوبی به دست آورد. سیمئونه هم این موضوع را تائید کرده و گفته با بازی ارتباطی ویتو آن ها سرعت خوبی در حمله دارند و او با وجود این که گل نمی زند بازیکن مهمی برای تیم است.
به هر حال با تمام اتفاقاتی که از بازی رفت تا به حال افتاده، تیم سیمئونه باید امشب به مصاف آیندهوون برود و بازی بعدی را برگزار کند. اعتماد به نفس خوبی هم دارد. برد مقابل رئال در دربی مادرید و بعد از آن 3 بر پیاپی و قدرت گلزنی خوب در بازی ها چیزهایی هستند که انگیزه اتلتیکو را برای بازی امشب بالا برده است.
فلیپ کوکو در کنفرانس مطبوعاتی گفته برای مساوی باز نمی کند، اما مساوی هم او را خوشحال می کند. اما با توجه به روند گلزنی های اخیر اتلتیکو بعید است این بازی از آن بازی هایی باشد که اتلتیکو در آن گل نمی زند.کد خبر 9404
 
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-15 16:26:10
نظر دهید

۲ نظر
گتاب سیتی
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۵۰
واقعا کارشناسی هاش محشره
گتاب سیتی
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۵۰
واقعا کارشناسی هاش محشره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر