فهرست
سال94 به روایت سردار؛ مصدوم شدم، محروم شدم، ولی خوب بود
سال94 به روایت سردار؛ مصدوم شدم، محروم شدم، ولی خوب بود

سال94 به روایت سردار؛ مصدوم شدم، محروم شدم، ولی خوب بود

آی اسپورت- سردار آزمون سال پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت. مصدوم شد، محروم شد، گل زد، جوان اول ایران شد، و همچنان با اسب‌هایش سرگرم بود. او به بهانه پایان سال94 گفت‌وگویی انجام داده که به نقل از همشهری ورزشی می‌خوانید.


سال94، سال خوبی برایت بود؟
در سال94 یک مقدار آسیب‌دیدگی داشتم و به همین خاطر چندبازی را از دست دادم. دو بازی هم محروم بودم که محرومیتم به این خاطر بود که تیم روبین‌کازان در قراردادش با باشگاه روستوف قید کرده بود من در دو بازی رفت و برگشت مقابل این تیم نباید بازی کنم. اما در کل سال نسبتا خوبی برایم بود.
 
در مورد مسابقه آخر روستوف مقابل زسکا بگو؛ مسابقه‌ای که توانستید تیم صدرنشین را شکست دهید.
بازی با زسکا یکی از مهیج‌ترین بازی‌های ما بود و حتی یکی از بازی‌های خوب فصل لیگ روسیه محسوب می‌شود. از یک هفته جلوتر بلیت‌های تمام صندلی‌ها رزرو شده بود و مسابقه‌ای حیاتی برای هواداران فوتبال در روسیه به‌شمار می‌رفت. به هر حال تکلیف تیم اول و دوم جدول رده‌بندی مشخص می‌شد. خدا را شکر بازی تماشاگرپسندی هم شد و حتی می‌توان گفت بهترین بازی لیگ بود.
 
از عملکرد خود در بازی با زسکا راضی هستی؟
من تمام تلاشم را انجام دادم و پاس گل اول را هم دادم ولی در بازی با زسکا همه تیم ستاره بودند.
 
زسکا تیم قدرتمند همیشگی بود؟
شاید کمتر کسی بداند که زسکا یکی از بهترین تیم‌های لیگ اروپاست. بهترین بازیکنان روسیه و حتی جهان در این تیم هستند. هزینه تیمداری‌اش بالغ بر 150میلیون یورو در سال است.
 
آینده تیم روستوف را چطور می‌بینی؟
ان‌شاءالله با همین روندی که طی می‌کنیم سهمیه لیگ اروپا را کسب خواهیم کرد، چرا که تیم‌مان یکدست و خوب است و بازیکنان خوبی هم از کشورهای مختلف در اختیار داریم. هدف اصلی ما همان گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان اروپاست.
 
در مصاحبه‌ای گفتی 8 اسب داری. این موضوع صحت دارد؟
بله، ولی باخبر شدم تعداد آنها به تازگی 9تا شده چون یکی‌شان زایمان کرده و یک کره‌اسب به دنیا آورده که از این بابت خیلی خوشحالم.
 
برای اسب‌هایت هزینه زیاد می‌کنی؟
بله، هزینه نگهداری اسب‌ها خیلی بالاست ولی من عاشق اسب و اسبداری هستم و به‌خاطر همین علاقه و اینکه در گنبد تفریح دیگری ندارم، پدر و مادرم برایم اسب‌هایی را تهیه کرده‌اند.
 
گویا علاقه به اسب در خون تو هست و تمام زندگی‌ات است.
من عاشق اسب هستم اما نمی‌توان گفت تمام زندگی‌ام است. ایران که باشم با اسب‌هایم سرگرم می‌شوم.


9411
     
آی اسپورت
2016-03-15 18:00:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر