فهرست
نکته روز؛ اگر برانکو مربی استقلال بود چشمی مصدوم نمی‌شد؟
نکته روز؛ اگر برانکو مربی استقلال بود چشمی مصدوم نمی‌شد؟

نکته روز؛ اگر برانکو مربی استقلال بود چشمی مصدوم نمی‌شد؟

آی اسپورت- بعد از بازی پرسپولیس و سایپا، کمال کامیابی‌نیا مصدوم شد و به ناچار از ترکیب سرخپوشان کنار رفت. او مسابقه با تراکتورسازی را از دست داد اما گفته می‌شد با فشار کادر پزشکی به بازی با صبای‌قم خواهد رسید. با این وجود تنها 48ساعت پیش از نبرد با تیم دایی، برانکو اعلام کرد از کمال در این مسابقه استفاده نمی‌کند و بعد هم او را از لیست 18نفره خارج کرد.
در حقیقت مربی کروات تصمیم گرفت کفشگری را که هیچ جایی در برنامه‌های او نداشت فیکس کند اما اجازه ندهد با بازی زودتر از موعد، سلامت کامیابی‌نیا به خطر بیفتد.
***
اما در باشگاه استقلال، اتفاقی کاملا وارونه رخ داد. بعد از بازی استقلال و گسترش‌فولاد، خبر رسید روزبه چشمی دچار مصدومیت شده و سه‌هفته از میادین دور خواهد بود. با این وجود اما در کمال شگفتی روزبه به بازی با راه‌آهن رسید و 90دقیقه هم در میدان حاضر بود!
بعد از آن بود که چشمی اواسط نیمه‌اول مسابقه با پدیده در اثر یک زمین خوردن ساده دچار مصدومیت شدید و پارگی رباط‌صلیبی شد. حالا هافبک‌دفاعی موثر آبی‌ها باید چندماه خانه‌نشین باشد و حتی ممکن است اوایل لیگ شانزدهم را هم از دست بدهد؛ در صورتی که شاید با یکی، دوهفته استراحت و از دست دادن بازی با راه‌آهن و پدیده ممکن بود چنین اتفاقی برای او رخ ندهد.
در حقیقت فرق برانکو با مظلومی این بود که سرمربی پرسپولیس روی سلامتی بازیکنش ریسک نکرد و حالا بعد از تعطیلات نوروز او را آماده در اختیار خواهد داشت ولی مظلومی روی حضور چشمی در آسان‌ترین مسابقات فصلش قمار کرد و تاوان سختی هم داد!


منبع: همشهری ورزشی

9411
  ۹  
آی اسپورت
2016-03-15 18:24:13
نظر دهید

۹ نظر
-
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۰۵
دکتر نوروزی گفته که مصدومیت قبلی چشمی کاملا متفاوت بوده و پارگی رباطش هیچ ربطی به مصدومیت قبلی نمیتونه داشته باشی! حالا باز شما لنگیای ته جدولی عقده گشایی کنید واسه مصدومیت چشمی جشن بگیرید! که به خیال خودتون بعد از جام ولایت بتونید بعد سال ها دوباره یه جام بگیرید
-
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۳۱
چرت و پرت محض
-
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۱۱
مظلومی بی سواد...
کامنتهای سرشار از کینه و عقده و حقارت کیسه کش ها،.. طیف آبی روانی و روان پریش ِ بیابونی
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۱۶
٣ تا کامنت گذاشتن هر سه تاش توش عقده و کینه به پرسپولیس موج میزنه،. اون یکی از عقده اش به پروفسور برانکو لقب پول فسیل داده،. معلوم نیست این کلمه رو از کجاش کشیده بیرون،. واقعا چرا استقلالی ها انقدر کینه ای و عقده ای و بی تربیتن؟! اونیکی یه جوری میگه جام ولایت انگار یادش نیست تو همون جام از سه تا تیم سوم شدن و همچین جام جام میکنه انقدر شعورش نمیرسه که تو کل تاریخ هموز از لحاظ تعداد قهرمانی زیر سرورشونن،.. فوبیای پرسپولیس داره میکشدشون،.. اونیکی میگه ته جدولی احمق یادش رفته دو فصل پیش با نامردی و مافیا بازی جام رو از پرسپولیس دزدیدن و خودشون هم ششم شدن و تو آزادی ٤ تا از تراکتور خوردن و پارسالم جلو همین ته جدولی رفت و برگشت باختن و الان ٢٥٠ هفته است سرورشونو نبردن،.. بابا عقده چقدتا کجا؟!
-
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۳۱
اخه بی منطق بازیکن نا آماده مصدوم می شه!!
وقتی یک بازیکن مصدومه کمتر تمرین می کنه و احتمال مصدومیت بیشتر براش هست
جیم
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۳۲
این مورد خاص نمیدونم چجوری بوده، ولی دو فصل گذشته که مربی استقلال هم بوز همین بود ... اونقدر ترکیب اصلیش رو از اول فصل بازی میداد تا اهر فصل نصفشون مصدرم شن و برا همین همیشه اول خوب نتیجه میگیره اخر کم میاره ... یادمه جباری هم سر همین شاکی بود که سر بازی با "روغن نباتی قو" از لیگ توابع هم ما باید با توکیب اصلی به میدان بریم!
سرور لنگ
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴، ۲۳:۱۴
اگه دایی سرمربی منچستر بود الان مدعی جام قهرمانان بودن . جمع کنید بابا . برانکو اگه قول قهرمانیش عملی نشه با اوردنگی می اندازنش بیرون
-
چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۳۲
کیسه ی بی تربیت عقده ای
برزو
چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۳۰
لنگ بی خاصیت! سرورتون فقط دوتا قهرمانی اسیا داره اخه چی چی خودتونو با استقلال مقایسه میکنید؟ شما از حقارتتون برید واسه همون 6 جعلی سالگرد بگیرید شما رو چه به مقایسه ی برانکو و مظلومی؟ لنگ اول فصل داشت سقوط میکرد داوریها به نفعتون گرفتند تا اینجا اومدید بالا! اگه داور دقیقه 94 دربی سوت زده بود یا خطای بنگشتون روی رحمتی رو اعلام میکرد استقلال برده بود تا اخر فصل تو حاشیه بودین! // برید بمیرید که کاپیتانتونم دوپینگی بود / تف به این فوتبال کثیف که از مصدومیت چشمی هم میخوان واسه مظلومی و استقلال حاشیه درست کنند./ تو دربی برگشت ایشالا با محسن کریمی و جابر انصاری و ... 4 تا بهتون میزنیم لنگیهای بی خاصیت که گلرتونم فاسد بود.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر