فهرست
محمد قاضی لواندوفسکی استقلال + عکس
محمد قاضی لواندوفسکی استقلال + عکس

محمد قاضی لواندوفسکی استقلال + عکس

آی اسپورت - نحسی روزهای بد فوتبالی همیشه با مهاجمان خوب به پایان می رسداگرچه امرور از دوندگی و مسوولیت پذیری پژمان نوری در مهار کاسیدو هم به راحتی نمی شود گذشت. 
استقلال د ر بازی مقابل الجزیره  با زوج حیدری و بیک زاده در سمت راست قصد داشت تا مثل بازی رفت با ارسال های بلند به دروازه ی الجزیره برسد اما جز در یک صحنه موفق نبود. 
در نیمه ی دوم استقلال تمرکز حملات را به کانال مرکزی آورد تا از شوت های قاضی و فرار های برهانی استفاده کند. البته برهانی اسیر آفساید گیری می شد و قلعه نویی تصمیم گرفت نظری و کاروالیو را جای جمشیدیان و برهانی به زمین بیاورد تا بشود زمان نگهداری توپ در باکس را بالا ببرد که به محض تعویض نظری با حرکت عرضی توپ را به کاروالیو رساند و او هم به قاضی و شاهکار بازی اینجا اتفاق افتاد. در روزی که خسیف قصد گل خوردن نداشت با یک ضربه شبیه آنی که لواندفسکی به مادریدی ها زد دروازه را باز کرد.


شادی محمد قاضی مهاجم استقلال  یعد از گلزنی مقابل الجزیره در ابوظبی . اختصاصی آی اسپورت : رضا سعیدی پور

 قاضی در استقلال این فصل تنها بازیکنی است که دست قلعه نویی را در بازی های حساس گرفته. شاید به خاطر از پرسپولیس به استقلال آمدنش خیلی محبوب نباشد اما او و آندرانیک بهترین های این فصل استقلال بودند حتی بهتر از آنهایی که رفتند.

     
آی اسپورت
2014-04-02 23:54:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر