فهرست
واکنش داماد حجازی به بحث دخالتش در مسائل فنی تیم
واکنش داماد حجازی به بحث دخالتش در مسائل فنی تیم

واکنش داماد حجازی به بحث دخالتش در مسائل فنی تیم

آی اسپورت- راه‌آهن این روزها بیش از همیشه با مشکلات حاشیه‌ای درگیر است. علاوه بر مشکلات مالی، درگیری بازیکنان با سعید رمضانی،سرپرست نام‌آشنای راه‌آهن هم حاشیه جدید این تیم است. رمضانی در مورد صحبت‌های ابراهیم کریمی مبنی بر اینکه سرپرست راه‌آهن چشم سرمربی را دور می‌بیند و نکات تاکتیکی را به بازیکنان می‌گوید گفت:« من قصد ندارم جواب این افراد را بدهم. اصلا سعید رمضانی آدم بده داستان اما من معتقدم باید اصول فوتبال رعایت شود. چه دلیلی دارد که یکسری از این آقایانی که خود را بزرگ تیم می‌دانند و دم از تعصب و غیرت می‌زنند تمرینات را تعطیل کنند.کجای دنیا بازیکن عربده می‌کشد و فحاشی انجام می‌دهد. دوستان خود را پشت یکسری مسائل پنهان می‌کنند.
اگر می‌خواهند صحبت کنند تمام مسائل را درست بیان کنند نه اینکه خاله زنک بازی دربیاورند. آقای عبدی شما در رختکن تیم عربده کشیدی و حالا باید تکلیف‌تان مشخص شود. قرار نیست اگر تیم با مشکلاتی روبروست جنجال راه بیندازید. اگر با این مسائل که بازیکن‌سالاری است برخورد نشود فوتبال ما به قهقرا خواهد رفت.»
سرپرست راه‌آهن ادامه داد:« چرا مصاحبه و اغتشاش می‌کنند مگر تیم مشکلاتی ندارد. بیایند آن را حل کنیم. همین آقایان در 6 ماه گذشته 200-300 میلیون پول گرفتند. چگونه است که هنوز با مشکلات مالی روبرو هستند! اگر آقایان می‌گویند که کیانیان مالک خوبی است آن را در عمل نشان دهند. نه اینکه تمرینات تیم را تعطیل کنند.»
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-03-15 19:29:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر